Як буде виглядати путін на суді у Гаазі: нейромережа показала реалістичні знімки

Читать на русском

Знімки від штучного інтелекту виглядають реалістично

Читать на русском
Володимир Путін у Гаазі
Суд над путіним

Знімки від штучного інтелекту виглядають реалістично

Після того, як Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт президента рф володимира путіна, українці попросили нейромережу Midjourney показати, як виглядав би путін на суді в Гаазі. На отриманих зображеннях можна побачити, як російський диктатор виступає у будівлі суду та як він виглядає за ґратами. Знімки виглядають доволі реалістично.

Путін у Гаазі
Суд над путіним від нейромережі на запит видання "Фокус"
У залі суду багато людей
Путін опинився за ґратами
Майбутнє російського диктатора
Путіну личить таке вбрання

Згенеровані знімки на запит фотографа Олександра Гончарова

Арешт путіна
Путіну явно не подобається бути під арештом
Суд над диктатором, його оточують десятки охоронців
Виглядає гарно
Ведуть на суд

Ордер на арешт путіна

У п’ятницю, 17 березня, суд у Гаазі видав ордер на арешт путіна за підозрою в незаконному викраденні та депортації дітей, а також у незаконному переміщенні людей з України до росії в рамках першого ордера МКС, пов’язаного з війною Кремля в Україні. Гаага також видала ордер на уповноваженого росії з прав дитини Марію Львову-Бєлову за ті ж злочини, у яких звинувачують путіна.

Тепер путін не зможе з'явитися у 122 країнах світу, навіть у Південній Америці та деякій території Африки, оскільки поліція буде зобов'язана його одразу заарештувати. У Кремлі вже заявили, що для росії таке рішення не матиме жодного значення, зокрема й з юридичної точки зору. Саме так відреагувала представниця МЗС рф Марія Захарова на невтішну перспективу для російського диктатора путіна.

Нагадаємо, російська пропагандистка Маргарита Симоньян закликала знищити путіна ядерною зброєю, якщо його арештують.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.