Американські ЗМІ штучно применшують проблему вступу КНДР у війну в Україні - ЦПД

На знищення північнокорейських солдатів знадобляться додаткові ресурси

КНДР
Проблему з КНДР розуміють в Україні та Південній Кореї

В РНБО закликали не недооцінювати військових КНДР, які братимуть участь у війні в Україні на боці Росії. Особливо це стосується американських медіа. Північнокорейські солдати здобудуть бойовий досвід, на додачу знадобиться додатковий ресурс на їхнє знищення.

Про це заявив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко. За його словами, американські медіа, які пишуть про непідготовленість північнокорейських солдатів, применшують цю проблему.

"Менше треба читати американські медіа, які про це пишуть. Вони займаються применшенням проблеми штучно, бо сам факт вступу у війну в Європі армії КНДР є мінусом Західної політики. Применшують тільки тому, що виглядають не дуже на геополітичному фронті", - каже Коваленко.

Він додав, що військові КНДР навчаться у бойових діях. А на їхнє знищення знадобляться додаткові ресурси.

"Це чудово розуміють, наприклад, представники Південної Кореї. І це розуміють наші військові. Давайте не повторювати історію з «чмобіками»", - закликав керівник ЦПД.

КНДР та участь у війні в Україні

В Bloomberg повідомляли, що у РФ відправили майже 10 тисяч солдатів з КНДР, в українській розвідці заявляють, що їх не менше 12 тисяч. Серед них - 500 офіцерів, зокрема три пхеньянські генерали. І частина з них вже знаходиться у зоні бойових дій, а саме у Курській області РФ, де наразі проходить операція ЗСУ.

Видання The Wall Street Journal пише, що війська Північної Кореї, які прибувають до РФ для участі у війні проти України, є ненайкращими представниками армії Кім Чен Ина. Серед бійців зафіксовані молоді 20-річні люди та навіть підлітки. Усі вони низького зросту та худорлявої тілобудови, що вказує на хронічне недоїдання.

Крім того, на війну в Україну могли прибути високопоставлені генерали КНДР. Про це свідчать дані розвідки Південної Кореї. Між російськими та північнокорейськими військами виникли труднощі через мовний бар'єр.

Нагадаємо, Зеленський та президент Південної Кореї домовилися посилити обмін розвідданими. Також вони активізують контакти на всіх рівнях, зокрема найвищому, щоб виробити стратегію дій та перелік контрзаходів у відповідь на ескалацію, а також залучити до співпраці спільних партнерів. Через це Україна та Республіка Корея найближчим часом обміняються делегаціями для координації дій.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube