У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Зірка пояснила, чому важливо не забороняти людям висловлювати свої почуття
Акторка студії "Квартал 95" Олена Кравець поділилась одним з правил, яким керуюються в її родині. За словами артистки, вона дозволяє плакати своєму семирічному сину Івану. Також зірка заборонила старшому поколінню в її сімʼї соромити хлопця за те, як він виявляє свої почуття.
Кравець наголосила, що здатність плакати допомагає людям справлятися з болем. І це особливо важливо давати волю своїм почуттям під час складних життєвих випробувань, як-от повномасштабна війна. Про це акторка розповіла в коментарі виданню "Новини.Live" під час форуму Impact Force в Києві.
"В мене є внутрішні правила в родині. Всім можна плакати, всім. Я ніколи не скажу своєму сину: "Чого ти розривівся, ти чоловік". Я забороняю це казати всім бабусям і всім, хто з моїми дітьми. Всім можна плакати, це наша біологічна особливість, здатність. Вона нам дана для того, щоб позбуватися болю, щоб прийти до когось, хто тебе пригріє", - пояснила Кравець.
Артистка також висловила думку, що вміння визнавати свою вразливість це прояв великої мужності. Оскільки емпатія, любов та розуміння базуються на цій здатності. А вразливість - це вміння бути тим, ким ти є насправді, зазначила Кравець.
"Тому я не соромлюсь взагалі нічиїх сліз і завжди за те, щоб висловлювати, щоб бути живим", - додала зірка.
Зазначимо, що Олена Кравець з 2002 року заміжня за колегою по "Кварталу 95" Сергієм Кравцем. У пари є троє дітей - доньки Марія та Катерина і син Іван.
Раніше Інформатор пояснив, як знайти хорошого психолога. Ця потреба дійсно є у багатьох українців, адже повномасштабна війна загострила всі відчуття. І навіть ті, хто вважав себе стресостійким визнають, що існувати під постійними обстрілами та загрозою загибелі досить важко з психологічної точки зору.
У січні в національній службі здоров'я України пояснили, що депресія - це не про нудьгу, лінь чи прояв слабкості, а серйозну недугу, на яку може захворіти кожна людина. І лікуватися самотужки в цьому випадку не можна. У службі пояснили, що звертатися по допомогу можна навіть до сімейного лікаря, а не профільного фахівця. Але нехтувати симптомами хвороби не можна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.