"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Найбільше заяв надійшло з федерального виправного комплексу Coleman у Флориді
Принаймні в 19 з 29 федеральних в’язницях Штатів зафіксовано скарги на жорстоке поводження з ув’язненими жінками. Відкрито 800 кримінальних справ щодо неправомірної поведінки працівників правопорядку. Але кількість заяв про сексуальне насильство в щонайменше в 7 разів вища. Справою зайнявся Сенат з питань внутрішньої безпеки та урядових справ США.
Про це пише The New York Times.
Ув’язнені чоловіки та жінки висунули 5415 заяв про сексуальне насильство проти працівників пенітенціарної установи, з яких 586 пізніше підтвердили слідчі. В чотирьох в’язницях керівники буквально “чхали” на закон, спрямований на виявлення та зменшення випадків сексуального насильства. Слідчі визначили кілька в’язниць, де кривдникам дозволялося відносно безкарно нападати на ув'язнених жінок: дві в Нью-Йорку, одна в Каліфорнії. Як пише видання, серед злочинців були працівники чоловічої статі на всіх рівнях тюремної ієрархії: наглядач, пастор, охоронець і навіть менеджер складу.
Згідно з федеральним законом, будь-який сексуальний контакт між працівником пенітенціарної установи та ув’язненим є незаконним, навіть якщо поза системою він вважатиметься згодою. Однак покарання за скоєне поки не поніс ніхто з обвинувачених.
У 2019 році одна з підсудних, жінка, на ім'я Лорен Рейнольдс, вирішила заявити на офіцера, що тиснув на неї заради сексу, коли вона служила у федеральній жіночій в’язниці у Флориді. Як з’ясувалося, вона була однією з щонайменше 10 жінок, над якими вчиняли сексуальне насильство.
"Не вистачає підзвітності, є таємниця, якщо ніхто не виходить і не розповідає про це. Але якщо заховати це під килим, нічого не зміниться", — сказала пані Рейнольдс.
За два роки опісля, у травні 2021 року, федеральний уряд виплатив 15 жінкам, які служили в Coleman, щонайменше 1,25 мільйона доларів, щоб справу “зам’яли”. Серед них була і пані Рейнольдс, яка після виходу з в’язниці здобула вищу освіту і нині працює в будівельній компанії.
Нагадаємо, раніше ми писали, про британську письменницю Джоан Роулінг, яка запустила платформу, щоб допомогти жертвам сексуального насильства. А також розповідали про іранських силовиків, які намагаються придушити антиурядові мітинги обстрілюючи жіночі геніталії та груди.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.