“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Службою підтримки зможуть скористатися жінки старші 16-ти років
Британська письменниця Джоан Роулінг запустила службу підтримки для жінок, які зазнали сексуального насильства. Beira's Place працюватиме в Шотландії. До організації можуть звертатися жінки віком від 16-ти років.
Про це пише The Independent.
Службу підтримки назвали на честь шотландської богині Бейри. Це ім’я, як пояснила Роулінг, символізує жіночу мудрості та силу відродження. До організації за адвокатською чи психологічною підтримкою можуть звертатися жінки, які зазнали сексуального насильства чи жорстокого поводження.
“Як людина, яка сама пережила сексуальне насильство, я знаю, наскільки важливо, щоб жінки, які теж мали такий досвід, отримали допомогу”, – зазначила Роулінг.
У червні 2020 року Джоан Роулінг зізналася, що в свої 20 років зазнала сексуального насильства. Жінку зґвалтували. Про це вона розповіла у своєму есе, яке написала опісля того, як письменницю звинуватили в дискримінації транссексуальних осіб. Роулінг зізналася, що її дуже непокоїть те, що у Шотландії дозволили змінювати стать на підставі власних відчуттів, а не медичних висновків щодо розладу гендерної ідентичності.
Хейтери знаменитості пригадавши, нетерпимість письменниці до трансгендерів відразу ж відреагували на запуск платформи Beira’s Place. ЛГБТ+ спільноти звинуватили Роулінг у дискримінації транс-жінок. Користувачі Twitter почали запитувати Роулінг чи підтримає організація трансгендерів, які постраждали від чоловічого насильства.
“Якщо так, то це значить, що Роулінг визнає, що транс-жінки є жінками. Якщо ні — це дискримінація і на неї можна подати до суду”, — пишуть в Twitter.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.