“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Україні вдалося повернути додому більше ніж 2 200 людей
"Внаслідок складного переговорного процесу повернулися троє пілотів-окупантів, яким у полоні загрожувала смертельна небезпека", — йдеться в повідомленні.
"Ми офіційно це не можемо коментувати, але якщо зіставити офіційні повідомлення України та орків..", — розповів представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.
Офіційно цю інформацію поки не підтверджено.
Звільнені українські захисники — нацгвардійці. Серед них 35 рядових і сержантів, а також 10 офіцерів. Серед звільнених був і боєць "Азову" Євген Чуднєцов, який до широкомасштабного вторгнення перебував у полоні росіян 2,5 роки. Туди він потрапив під час Широкинської операції.
З полону також повернули:
За офіційною статистикою, у полоні зараз перебувають понад 2 500 людей. Однак насправді ж, полонених може бути набагато більше. Україна все ще сподівається обміняти "всіх на всіх". Про це неодноразово заявляв голова української розвідки Кирило Буданов. Він запевняє, що сторони наближаються до таких домовленостей.
А поки, нагадаємо, Україні вже вдалося повернути додому більше ніж 2 200 людей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.