"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Нагороду за викриття корупції отримає викривач Євген Шевченко
Вперше в Україні суд постановив виплатити винагороду українцеві, який викрив факт корупції. Ним став Євген Шевченко, який одержить за свою роботу величезну суму винагороди. Українця знають, як позаштатного працівника НАБУ.
Як йдеться у повідомленні ВАКС від 2 жовтня, мова йде про вирок суду щодо колишнього першого заступника начальника Київської податкової служби Миколи Ільяшенка у справі Злочевського. Під час слухань цієї справи вперше призначили винагороду викривачу - Євгенові Шевченку, якому виплатять 13 млн 299 тис. 950 грн державних коштів.
Судом застосовано спеціальну конфіскацію на користь держави у розмірі 6 млн доларів, з яких 5 млн 950 тис. доларів уже передано на підтримку ЗСУ та ще 50 тис. доларів буде перераховано до бюджету згідно з цим вироком, - йдеться у повідомленні ВАКС.
На це рішення суду протягом 30 днів можна подати апеляцію.
Коментуючи рішення ВАКС, Шевченко написав, що воно є справжнім проривом у системі боротьби з корупцією і виводить викривачів на новий рівень. Також він зазначив, що викривачі вперше отримають від держави достойні нагороди.
Закон України "Про викривачів корупції" (далі - Закон) був прийнятий 12 липня 2020 року і набув чинності 1 січня 2021 року. Закон визначає правові та організаційні засади захисту викривачів корупції, а також їхні права та обов'язки.
Викривачем вважається фізична особа, яка має достовірну інформацію про порушення вимог антикорупційного законодавства, інших актів законодавства, що запобігають корупції, або інших правопорушень, пов'язаних з корупцією, яка повідомила про ці порушення уповноважений суб'єкт у спосіб, визначений Законом.
Права викривача включають:
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що США зробили попередження Україні через корупцію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.