Зустріч «Будівельника» з «Тернополем» та поєдинки у Черкасах та Южному: результати матчів баскетбольної Суперліги

Ігровий тиждень Суперліги завершився трьома поєдинками.

"Київ-Баскет" не без проблем обіграв одного з аутсайдерів Суперліги. «Будівельник» лише наприкінці поєдинку зламав опір «Тернополя».

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор.

У неділю, 23 січня, відбулися три матчі Суперліги. "Черкаські Мавпи" на домашньому майданчику приймали "Київ-Баскет". Стартова десятихвилинка пройшла у рівній боротьбі. Команди по черзі захоплювали лідерство, а точний триочковий кидок Ковальова дозволив «Київ-Баскету» виграти першу чверть із різницею у два очки. З початку другої чверті «Київ-Баскет» став поступово нарощувати перевагу в рахунку та повів +13. А на перерву команди пішли вже за мінус 9 для «Черкаських Мавп». Третя чверть особливих змін до поєдинку не внесла. «Київ-Баскет» продовжував лідирувати, щоправда, різниця в рахунку скоротилася до п'яти очок. Також гостра боротьба точилася і в четвертій десятихвилинці. За 5 хвилин до кінця основного часу матчу гості вели +6. Гравці «Черкаських Мавп» намагалися наздогнати суперника, проте «Київ-Баскет» лише збільшив перевагу в рахунку та здобув перемогу.

У Києві «Будівельник» грав із «Тернополем». У першій чверті команди продемонстрували доволі результативну гру, набравши на двох 57 очок. При цьому перевага господарів у рахунку за підсумками десятихвилинки складала 7 балів. До середини другої чверті «Тернопіль» відігрався, а потім і повів у рахунку. "Будівельник" повернув собі лідерство, але незабаром опинився в ролі наздоганяючого, програвши першу половину матчу 46:48. Гості лідирували й більшу частину третьої чверті, але за 10 секунд до кінця Рендл вивів «Будівельник» вперед. «Тернопільу» вдалося перехопити ініціативу, однак із третьої хвилини четвертої чверті «Будівельник» став йти у відрив і вже не дозволив себе наздогнати.

Завершували ігрову програму тижня сусіди за турнірною таблицею Суперліги «Хімік» та «Запоріжжя». Рахунок у поєдинку триочковим кидком відкрив гравець «Запоріжжя» Удрас. При рівній грі, гості з 7-ї хвилини стали йти у відрив, здійснивши ривок 7:0. "Хімік" закинув триочковий, а "Запоріжжя", зробивши ще один ривок, виграло першу чверть 32:15. За першу половину другої чверті «Хімік» набрав лише 4 очки, що дозволило «Запоріжжю» збільшити перевагу. На перерву команди пішли з рахунком на табло 31:52. Третя десятихвилинка розпочалася з чергового ривку «Запоріжжя» цього разу 8:0. Різниця у рахунку зросла до 29-ти очок. Цей факт практично остаточно закривав питання переможця протистояння. "Запоріжжя" без проблем довело поєдинок до переможного кінця, закріпившись на шостому місці.

• «Черкаські Мавпи» – «Київ-Баскет» 73:83 (18:20, 19:26, 22:18, 14:19);
  • «Будівельник» – «Тернопіль» 89:80 (32:25, 14:23, 23:20, 20:12);
  • "Хімік" - "Запоріжжя" 56:86 (15:32, 16:20, 13:21, 12:13).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 27 січня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі « Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.