Головна
Україна
09:23, 28 Червня
Информатор UA

Интро

Російські війська не змогли повністю "відрізати" Лисичанськ від сполучення з Бахмутом. Окупанти також провалили спробу просування в бік Слов'янська. Аналіз від американськогоІнституту вивчення війни у матеріалі Неназваний високопоставлений чиновник з оборони США заявив, що російські сили, втрачаючи військових лідерів, розраховують на відставних офіцерів і резервістів. Міністерство оборони Великої Британії також повідомило, що російські сили, ймовірно, будуть покладатися на резерв бойової армії і мобілізаційний ресурс, щоб активізувати підтримку батальйонних груп і "виснажених" бригад. Як раніше оцінювали аналітики,такі резерви навряд чи забезпечать російським силам суттєве відновлення. Ситуація на фронті Окупанти провели невдалі наступальні дії на північ від Слов'янська. Українські війська чинили опір російським атакам в Мазанівці та Долині. Російські наступальні операції були застопорені навколо Ізюмського напрямку, оскільки сконцентрували свою увагу на районі Сєвєродонецька та Лисичанська. Українські війська відбили атаки росії на Довгалівку та Залиман. Ворожі війська продовжують дистанційне мінування, обстріли та радіотехнічну розвідку в населених пунктах навколо міста Харкова. Контрнаступи ЗСУ вздовж Херсонсько-Миколаївського кордону успішно тиснуть на оборону росії. Окупанти продовжують готувати та зміцнювати другу та третю лінії оборони в Херсонській області.Вони безуспішно спробували повернути втрачені позиції в селі Потьомкине на півночі Херсонської області.У Генштабі України також повідомили, що російські війська можуть проводити штурмові операції на невстановлених ділянках для виходу на кордон Херсонської області. Відзначається, що протягом 26 червня російські війська активно завдавали артилерійських, ракетних та авіаційних ударів по всій довжині південного фронту. Обстріли були зафіксовані в різних районах Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Дніпропетровської областей. "Українські сили продовжували завдавати ударів по російському угрупованню на острові Зміїний, для того, щоб ускладнити спроби росії закріпити свою присутність і контролювати північно-західну частину Чорного моря", - зазначили аналітики. Висновки Російські війська просуваються на північний захід від Лисичанська біля траси T1302 Бахмут-Лисичанськ, але не повністю перервали українські лінії комунікації з Бахмутом. Під час наступальних дій на схід від Бахмута російські війська досягли розміреного просування. Українські війська відбили наступ російських військ на північ від Слов'янська. Українські контрнаступи вздовж південної осі змушують російські війська надавати пріоритет оборонним операціям на лінії зіткнення. Російська окупаційна влада намагається посилити економічний контроль над окупованими територіями та змусити мирне населення перейти на рубль. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

ЗСУ відбили наступ на північ від Слов'янська - Інститут вивчення війни

Читать на русском
ЗСУ відбили наступ на північ від Слов'янська - Інститут вивчення війни

Окупантам не вдається повернути втрачені позиції

Російські війська не змогли повністю "відрізати" Лисичанськ від сполучення з Бахмутом. Окупанти також провалили спробу просування в бік Слов'янська.

Аналіз від американського Інституту вивчення війни – у матеріалі Інформатора

Неназваний високопоставлений чиновник з оборони США заявив, що російські сили, втрачаючи військових лідерів, розраховують на відставних офіцерів і резервістів. 

Міністерство оборони Великої Британії також повідомило, що російські сили, ймовірно, будуть покладатися на резерв бойової армії і мобілізаційний ресурс, щоб активізувати підтримку батальйонних груп і "виснажених" бригад. Як раніше оцінювали аналітики, такі резерви навряд чи забезпечать російським силам суттєве відновлення.

Ситуація на фронті

Окупанти провели невдалі наступальні дії на північ від Слов'янська. Українські війська чинили опір російським атакам в Мазанівці та Долині. Російські наступальні операції були застопорені навколо Ізюмського напрямку, оскільки сконцентрували свою увагу на районі Сєвєродонецька та Лисичанська.

Українські війська відбили атаки росії на Довгалівку та Залиман. Ворожі війська продовжують дистанційне мінування, обстріли та радіотехнічну розвідку в населених пунктах навколо міста Харкова. Контрнаступи ЗСУ вздовж Херсонсько-Миколаївського кордону успішно тиснуть на оборону росії. 

Окупанти продовжують готувати та зміцнювати другу та третю лінії оборони в Херсонській області. Вони безуспішно спробували повернути втрачені позиції в селі Потьомкине на півночі Херсонської області. У Генштабі України також повідомили, що російські війська можуть проводити штурмові операції на невстановлених ділянках для виходу на кордон Херсонської області.

Відзначається, що протягом 26 червня російські війська активно завдавали артилерійських, ракетних та авіаційних ударів по всій довжині південного фронту. Обстріли були зафіксовані в різних районах Запорізької, Херсонської, Миколаївської та Дніпропетровської областей.

"Українські сили продовжували завдавати ударів по російському угрупованню на острові Зміїний, для того, щоб ускладнити спроби росії закріпити свою присутність і контролювати північно-західну частину Чорного моря", - зазначили аналітики.

Висновки 

  • Російські війська просуваються на північний захід від Лисичанська біля траси T1302 Бахмут-Лисичанськ, але не повністю перервали українські лінії комунікації з Бахмутом.
  • Під час наступальних дій на схід від Бахмута російські війська досягли розміреного просування.
  • Українські війська відбили наступ російських військ на північ від Слов'янська.
  • Українські контрнаступи вздовж південної осі змушують російські війська надавати пріоритет оборонним операціям на лінії зіткнення.
  • Російська окупаційна влада намагається посилити економічний контроль над окупованими територіями та змусити мирне населення перейти на рубль.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.