"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
В місяць компанія може виготовляти 100 одиниць таких БПЛА, у подальшому кількість планують збільшити до 500
Збройні сили отримали першу партію безпілотників AQ 400 Scythe, вироблених українською компанією Terminal Autonomy. Раніше компанія-виробник була відома як стартап One Way Aerospace. В офіційній заяві компанія оголосила про успішне завершення закупівель, спрямованих на масове серійне виробництво цих далекобійних БПЛА-камікадзе.
Про це свідчать опубліковані фото зроблених для ЗСУ БПЛА, які розміщені самою компанією-виробником Terminal Autonomy. Дрон може бути запущений з короткої злітної смуги або з катапульти. Має наступні характеристики:
Початкова виробнича потужність компанії становитиме 100 одиниць таких БПЛА на місяць. Цю кількість планують збільшити до 500 одиниць. Особливістю AQ 400 Scythe є швидке збирання, можливість масового виробництва та низька собівартість. Відомо, що проєкт безпілотника-камікадзе AQ-400 Scythe був представлений ще навесні цього року.
В кожному місті є інженери, що віднаходять все нові і нові БПЛА, які можуть стати в нагоді, якщо попадуть на озброєння ЗСУ. Так, можна згадати БпЛА "Лелека", "Фурія" та ін. Проте багато ентузіастів створюють власні безпілотники, які вже довгий час допомагають на передовій. Наприклад, розвідувальний безпілотний авіаційний комплекс (БпАК) "Чаклун", який створили у Дніпрі. Чи хоча б візьмемо БПЛА "Боривітер", який вже випробовують українські військові на південному фронті. Цей пристрій було розроблено в Запоріжжі.
Проте є й випадки технічного прогресу, який не йде на користь військовим, а використовується задля власного збагачення. Наприклад, нещодавно прикордонники виявили нелегальний цех з виготовлення БПЛА на Волині. Їх використовували контрабандисти для переправленя повітрям тютюнових виробів та осіб за кордон. Зловмисники активно використовували новітні технології для експорту контрабандних товарів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.