«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
Трек "Про тебе" описує стан легкості та розповідає про сильні емоції, які накривають з головою, коли здається, що ти готовий гори звернути заради того, до кого лине твоє серце. Це позитивна і яскрава пісня з дійсно літнім вайбом.
Зростання контейнерних поїздів і як Україна повертає транзит контейнерних вантажів на прикладі компанії "Євротермінал"
За останні 10 років Україна суттєво втратила транзит. В першу чергу на це вплинули складні відносини з північним сусідом, внаслідок чого більша частина вантажопотоків була переорієнтована на Білорусь і порти Прибалтики. Однак поступово обсяги транзиту починають відновлюватися як залізницею, так і через морські порти. Зокрема, завдяки контейнерним вантажам.
Торік перевалка транзитних контейнерних вантажів в морських портах України склала 48,4 тис. ТЕУ в порівнянні з 39,1 тис. ТЕУ у 2019 році. Зростання склало 23,7%. Перевезення контейнерів залізницею теж показує позитивну динаміку. Зокрема, зростання за минулий рік склало 10,7% - обсяги контейнерів досягли показників 425 тис. TEU. При цьому контейнерними поїздами було перевезено 230 тис. TEU, що на 41% більше ніж роком раніше. Таких результатів вдалося досягти завдяки збільшенню контейнерних поїздів, зокрема з Китаю. Всього за рік було прийнято 22 контейнерних поїзда з КНР.
У відповідь на зростаючий попит на контейнерні перевезення бізнес активізував інвестиційні програми. Зокрема, компанія "Євротермінал" проклала залізничну колію, потужність якої розрахована на 1 млн т вантажів на рік. Гілка зможе обслуговувати різні види вантажів, у тому числі контейнери.
"Нажаль, велика частина транзитних вантажопотоків була втрачена. Однак наразі ми бачимо, як ринок контейнерів пожвавлюється - не тільки імпорту та експорту, а й транзиту. Інвестуючи в розвиток інфраструктури, компанія "Євротермінал" сприятиме поверненню транзитних вантажопотоків до країни",- зазначив генеральний директор компанії "Євротермінал" Олександр Ейсмонт.
У найближчі рік-два обсяги перевезень транзитних контейнерів залізницею і перевалка в портах буде зберігати позитивну динаміку."Про це свідчать деякі заявлені проекти, як в Україні, так і європейських партнерів",- відзначають в компанії "Євротермінал". Зокрема, мова йде про спільний проект "Укрзалізниці" і DHL Global Forwarding з розвитку контейнерних перевезень Китай - Європа. Також, поштовхом для збільшення обсягів транзиту може стати угорський проект, анонсований на початку цього року, з будівництва найбільшого интермодального терміналу, потужність якого складе 1 млн ТЕУ. Велика частина трафіку буде проходити саме через Україну, з'єднуючи між собою Європу і Азію.
Вже зараз на території логістичного комплексу надають послуги зі стафировки / розстафировки різних видів вантажів у контейнери. У подальших планах "Євротерміналу" реалізація ще одного інвестпроекту, пов'язаного з контейнерними вантажами - станція по обробці.
Партнерський матеріал