Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
07:41, 23 Червня
Информатор UA

Интро

Сервіс для відеозвʼязку таонлайн-конференцій Zoom планує надати безкоштовний доступ для українських університетів і закладів професійно-технічної освіти. Про це повідомивміністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, передає Інформатор. "Це дуже важливо під час війни, коли все навчання проходить онлайн. Зараз деякі студенти захищають дипломні роботи в окопах, боронячи державу, а вчителі проводять уроки для школярів просто з бомбосховищ", заявив Федоров. Як пише порталOsvita.ua, керівникам відповідних закладів освіти надіслали листи, у яких повідомили, що МОН домовився з компанією про надання протягом 2022/2023 навчального року безкоштовного та розширеного доступу до програмного забезпечення Zoom Meetings for Education.Розширений доступ Large Meeting дозволяє учасникам освітнього процесу здійснювати запис зустрічей, а також проводити навчальні заняття для 1 000 учасників одночасно. Нагадаємо,застосунок Facebook тепер доступний українською мовою для iOS. Крім того,відмовляється видаляти статті про війну в Україніна вимогу російського суду. Такожписав, що у додатку з'явиться шкільний атестат. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут. Заголовне фото: 24 канал

Zoom стане безкоштовним для частини українців

Читать на русском
Zoom стане безкоштовним для частини українців

Таку послугу нададуть на весь майбутній навчальний рік

Сервіс для відеозвʼязку та онлайн-конференцій Zoom планує надати безкоштовний доступ для українських університетів і закладів професійно-технічної освіти. 

Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, передає Інформатор.

"Це дуже важливо під час війни, коли все навчання проходить онлайн. Зараз деякі студенти захищають дипломні роботи в окопах, боронячи державу, а вчителі проводять уроки для школярів просто з бомбосховищ", – заявив Федоров.  

Як пише портал Osvita.ua, керівникам відповідних закладів освіти надіслали листи, у яких повідомили, що МОН домовився з компанією про надання протягом 2022/2023 навчального року безкоштовного та розширеного доступу до програмного забезпечення Zoom Meetings for Education. Розширений доступ Large Meeting дозволяє учасникам освітнього процесу здійснювати запис зустрічей, а також проводити навчальні заняття для 1 000 учасників одночасно.

Нагадаємо, застосунок Facebook тепер доступний українською мовою для iOS. Крім того, Вікіпедія відмовляється видаляти статті про війну в Україні на вимогу російського суду.

Також Інформатор писав, що у додатку «Дія» з'явиться шкільний атестат

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: 24 канал

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.