У центрі сюжету — Тіна Кароль, яка записує персональне відеопослання на камеру, фільмуючи свої почуття напередодні важливого особистого рішення, яке переживає кожна закохана дівчина.
Цього року всі діти отримають свідоцтва про повну середню освіту
Усі випускники у будь-якому випадку отримають свідоцтва про повну середню освіту, а наступного року документ про освіту буде в електронному вигляді у додатку "Дія".
Про це на брифінгу заявив голова Комітету Верховної ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, повідомляє Інформатор.
"Ми хотіли запустити електронний атестат у "Дія", але зараз фізично не встигаємо цього зробити, тому що одночасно потрібно робити зміни щодо державних реєстрів та у законодавстві, щоб отримати доступ до реєстрів. Але наступного року, ми зробимо так, щоб документ про освіту був в електронному вигляді в "Дії", - уточнив Бабак.
За його словами, всі випускники отримають свідоцтва про повну середню освіту.
"Всі наші діти прикріплені до своїх шкіл, і якщо вони поїхали в інший регіон або навіть за кордон і не можуть зв'язатися зі своїм навчальним закладом, то вони можуть приєднатися до будь-якої дистанційної школи, яка надає свої послуги в Україні", - сказав Бабак.
Він уточнив, ця школа замовлятиме для них свідоцтва.
Нагадаємо, в Україні вступний тест для абітурієнтів від у три сесії. Крім того, діти з України можуть безкоштовно навчатися в Естонії.
Також Інформатор розповідав про вступну кампанію-2022.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.