Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Далеко не всі українці зрозуміли, що цим вони шкодять нашим військовим
Правоохоронці в Україні відкрили вже більше 200 кримінальних проваджень проти людей, що свідомо викладали в мережу дані про переміщення ЗСУ. Це могли бути фотографії, відео чи просто текстовий опис. Проте, формат значення не має – кожна така публікація ставить під загрозу наших захисиків.
Про це пише Укрінформ з посиланням на слова начальника Департаменту кримінально-правової політики Офісу генпрокурора Олексія Бонюка. Про це він розповів під час експертного обговорення на тему «Кримінальна відповідальність за поширення незаконної інформації в інтернеті до та після початку повномасштабного вторгнення». Зараз важливо пам’ятати, що кожна публікація може принести шкоду нашим бійцям.
Наразі в Україні зафіксовано вже 200 кримінальних проваджень за порушення таких очевидних правил. Мова йде про публікацію в мережі даних про переміщення як наших військових, так і нашої зброї. Також не можна повідомляти і місця дислокації українських підрозділів.
«Зараз у нас за ст. 114-2 ККУ зареєстровано уже біля двохсот кримінальних проваджень і третина (обвинувальних актів — ред.) спрямована до суду», – розповів Бонюк.
Ще наприкінці березня Верховна Рада України внесла деякі зміни до статті 114-2 Кримінального кодексу України. Вони встановили кримінальну відповідальність за несанкціоноване поширення даних щодо направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану.
Наразі за порушення цих простих правил призначене покарання у вигляді позбавлення волі. Потрапити до в’язниці можна як на 3 роки, так і на 12, в залежності від характеру злочину та його наслідків.
Нагадаємо, що Uber возитиме українських медиків безкоштовно.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.