“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Нова пісня стала предметом дискусій
Не встигла співачка Злата Огнєвич презентувати нову пісню, як на неї з боку слухачів посипалися звинувачення у несанкціонованому запозиченні пісні. Простіше кажучи, у плагіаті. І не можна сказати, що звинувачення є безпідставними.
14 грудня Злата Огнєвіч представила на суд слухачів пісню «Як мені бути». Пісня повільна, сумна та зворушлива. І, як упевнені багато слухачів, скопійовано з пісні Lovely. Яку у 2018 році записала семиразова володарка премії «Греммі» співачка Біллі Айліш разом із американським співаком Халідом.
При уважному прослуховуванні схожість і справді є. Не сказати, щоб один в один, але джерело натхнення (тобто пісня Lovely) чутне неозброєним вухом.
Сама артистка порадила слухачам «не шукати чорну кішку у темній кімнаті».
«Я не звертаю уваги на хейт, бо ця робота від чистого серця. Я писала цю пісню, думаючи про наших жінок, а не про Біллі Айліш чи інших артистів. Для мене головний показник – це відгуки жінок і тисячі репостів від людей. А тим, кому нічим зайнятися пропоную, хай не шукають чорну кішку у темній кімнаті, а не зважаючи на все – роблять свою справу».
Тема плагіату взагалі для світу музики (не лише для української) стояла і стоїть дуже гостро. Крали всі і завжди. І будуть красти. Незабутній Віктор Цой, наприклад, так надихався творчістю гурту The Cure, що іноді важко відрізнити: де чиє. З українських зірок знавці музики у плагіаті звинувачували Ані Лорак, Ламу, «Океан Ельзи», «Бумбокс», ТНМК. Плагіат можна зустріти навіть у таких мастодонтів, як гурт «Машина времени». У їхній пісні «Эпоха большой нелюбви» будь-який прихильник Depeche Mode впізнає знайомі ноти всесвітньо відомого хіта Personal Jesus.
Злата Огнєвич у цьому списку не перша та не остання.
Раніше Інформатор писав, що Злата Огнєвіч стане однією з ведучих Нацвідбору на Євробачення-2023.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.