"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
«Ліфт» — про внутрішню трансформацію. Про той момент, коли залишаєшся сам на сам із собою у замкненому просторі й не можеш втекти від розмови з власним «Я».
Він знову закликав визнати росію державою-терористом
Жодна інша терористична організація не дозволяла собі таку зухвалість - знову вбивати, поки її попередні злочини є предметом міжнародного обговорення.
Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні, передає Інформатор.
Він зазначив, що в момент ракетного удару по центру Вінниці в Гаазі обговорювалися попередні воєнні злочини рф в Україні.
"Жодна інша терористична організація не дозволяла собі таку зухвалість - знову вбивати, поки її попередні злочини є предметом міжнародного обговорення. Росія показала цим своє ставлення і до міжнародного права, і до Європи, і до всього цивілізованого світу", - сказав Зеленський.
Він знову закликав міжнародну спільноту визнати росію державою-терористом.
"Пора для демократичного світу закріпити все це належними юридичними інструментами - статусом держави-терориста для Росії, спеціальним трибуналом і спеціальним механізмом конфіскації активів, а також новими санкціями за терор. Нові санкції потрібні якомога швидше", - сказав президент.
Зеленський зазначив, що після удару по Вінниці не повинно залишатися сумнівів про необхідність проведення спеціального трибуналу щодо агресії рф проти України, а також ввести нові санкції.
Нагадаємо, сьогодні рашисти здійснили ракетний обстріл центральної частини міста Вінниця. Зараз відомо про понад 20 загиблих, у тому числі 3 дітей. Кілька десятків людей отримали поранення. Значних руйнувань і пошкоджень зазнали житлові будинки, адміністративні та офісні приміщення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.