У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Він нагадав, що ув’язнені працюють за власним бажанням
В Україні всі російські військовополонені працюють та не байдикують. Йдеться про тих, хто не є пораненими або не перебуває на лікуванні. Ефективність їхньої праці вища за звичайних в’язнів.
Про це розповів міністр юстиції Денис Малюська в інтерв’ю “Українському радіо”. Зокрема, окупанти плетуть меблі з лози та склеюють різні матеріали.
“Це проста фізична праця, разом із тим вони зайняті. А з точки зору ставлення до праці й дисципліни, безумовно, з ними працювати простіше, ніж зі звичайними в'язнями, які вчинили злочин. Тож там дисципліна на вищому рівні й, відповідно, ефективність праці краща. Жоден військовополонений, який перебуває у нашій системі, не байдикує”, – зазначив міністр.
Він нагадав, що здебільшого ув’язнені в Україні працюють за власним бажанням. Для цього створюються необхідні умови. Також в’язні отримують зарплату та різні навички, які можуть знадобитися після виходу на волю. Водночас, це стосується саме українських правопорушників.
Крім того, за його словами, в’язні працюють на заводах, підприємствах та на підприємствах всередині в'язничної системи. Втім, найбільш небезпечним злочинцям режим установи не дозволить працювати поза межами установи виконання покарання.
Полонені росіяни не квапляться каятися у своїх злочинах. Тільки в окремих випадках можна побачити вибачення та навіть сльози окупантів. Проте здебільшого росіяни в полоні намагаються просто якомога швидше потрапити на обмін та повернутися до звичних їм, хоч і гірших, умов.
Втім, дехто просить Україну не обмінювати їх до закінчення терміну дії їхніх військових контрактів. Бо вони знову змушено відправляться воювати. Є навіть ті росіяни, які благають взагалі не повертати їх до рф.
Водночас в Офісі генпрокурора раніше повідомляли, що російські окупанти, які скоїли важкі злочини проти цивільних, майже ніколи не підлягають обміну полоненими між Україною та росією. Таких випадків обміну за всю війну були лише одиниці. Загалом убивці цивільних людей, а також кати та ґвалтівники, після суду відбувають покарання в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.