У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Значна частина окупантів здавалися у полон добровільно
Російські окупанти, які знаходяться в українському полоні, вислювлюють каяття, але масових випадків подібного не спостерігається. Крім того, більшість не бажає боротися з режимом диктатора володимира путіна.
Про це заявив речник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі "Радіо NV".
“Відверто кажучи, лише в окремих випадках (полонені росіяни висловлюють каяття – ред.). Так, є люди, які навіть показують щире каяття і можуть заплакати, які для себе відкривають якісь нові сторінки історії, геополітичної реальності і взагалі розуміють, що вони потрапили в інший світ. Але здебільшого це все ж таки намагання вижити і потрапити назад до звичних їм умовт”, – зазначив він.
За його словами, масового каяття або бажання боротися з путінським режимом серед росіяни немає. Переважна більшість громадян рф все ще підтримує війну проти України.
Юсов додав, що Україна як демократична правова європейська держава забезпечує виконання Женевських конвенцій і утримання російських військовополонених відповідно до міжнародного права. Це відбувається незалежно від того, як саме ворог здався у полон – добровільно чи був захоплений.
Водночас значна частина окупантів здавалися добровільно. Крім того, окупанти й іншими способами намагаються втекти з війни, зокрема, дезертують.
Деякі російські окупанти, які зараз знаходяться в полоні, просять Україну не обмінювати їх до закінчення терміну дії їхніх військових контрактів. Бо вони знову змушено відправляться воювати. Є навіть ті росіяни, які благають взагалі не повертати їх до рф.
Також в Офісі генпрокурора раніше повідомляли, що російські окупанти, які скоїли важкі злочини проти цивільних, майже ніколи не підлягають обміну полоненими між Україною та росією. Таких випадків обміну за всю війну були лише одиниці. Загалом убивці цивільних людей, а також кати та ґвалтівники, після суду відбувають покарання в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.