Жіночий ЧС-2023. Несподівана нічия Франції та український слід у матчі Нідерланди - Португалія

Українські арбітрині провели перший матч на турнірі

Монзуль
Українка Катерина Монзуль судила матч Нідерланди - Португалія

На жіночому чемпіонаті світу з футболу закінчився змагальний день 23 липня. Збірна Швеції у напруженому матчі здолала збірну ПАР. Матч збірної Нідерландів судила українська арбітриня, а Ямайка втримала нічию у матчі з Францією.

Матч групи Е став особливим не лише для збірної Португалії, яка дебютувала на ЧС. Головною арбітринею матчу була українка Катерина Монзуль. У статусі лінійної рефері їй допомагала співвітчизниця Марина Стрілецька.

Нідерланди повели в рахунку на 13-й хвилині. Стефані ван дер Грагт ударом головою замкнула подачу з кутового. При цьому в офсайді перебувала партнерка ван дер Грагт. Марина Стрілецька підняла прапорець. Після перегляду повтору Катерина Монзуль зарахувала гол, адже нідерландська футболістка активної участі в епізоді не брала. На ЧС-2023 арбітри вголос пояснюють свої рішення в разі застосування VAR.

Збірна Нідерландів володіла перевагою і після перерви. Втім збільшити рахунок їй не вдалось.

• Нідерланди — Португалія 1:0;
    Гол: ван дер Грагт, 13.

Нідерланди разом із збірною США лідирують у групі Е. Ці команди зіграють між собою 27 липня.

Група Е
Група Е

У першому матчі групи F зустрілись збірні Франції та Ямайки. Францію вважали явним фаворитом поєдинку. Але збірна Ямайки дала гідну відсіч, втримавши нульову нічию. Матч Ямайка догравала у меншості. На другій компенсованій хвилині Хадіджа Шоу отримала другу жовту картку.

• Франція — Ямайка 0:0.

Франція та Ямайка здобули по одному очку. Завтра у лідери може вийти збірна Бразилії, якщо обіграє збірну Панами.

Група F
Група F

В понеділок, 24 липня, на ЧС-2023 відбудуться три матчі. Всі поєдинки цього Мундіалю в прямому ефірі покаже "Суспільне Спорт".

Понеділок, 24 липня

• 09:00. Італія – Аргентина (група G) – наживо: Суспільне Спорт + місцеві телеканали Суспільного;
  • 11:30. Німеччина – Марокко (група H) – наживо: Суспільне Спорт;
  • 14:00. Бразилія – Панама (група F) – наживо: Суспільне Спорт.

Раніше Інформатор розповідав про перший гол Михайла Мудрика за Челсі. Також ми повідомляли результати матчів, зіграних на жіночому ЧС-2023 22 липня.