Дочекалися! Мудрик забив перший гол за Челсі, причому команді екс-тренера Шахтаря

Українець забив на 65-й хвилині матчу

Мудрик
Мудрик забив команді Де Дзербі

Півзахисник Михайло Мудрик відкрив лік своїм голам за Челсі. Це сталось у товариському матчі під час американського турне лондонського клубу. Гол Мудрика допоміг Челсі здобути перемогу з рахунком 4:3

Лондонський Челсі у Філадельфії провів контрольний матч з Брайтоном, який очолює колишній тренер донецького Шахтаря Роберто Де Дзербі. Михайло Мудрик розпочав матч у запасі і вийшов на заміну в перерві. За рахунку 1:1 українець обігрався з партнером і потужним ударом з лінії штрафного майданчика увігнав м’яч у лівий кут. Цей гол став першим для півзахисника збірної України за лондонський клуб.

Гол Мудрика

Матч закінчився перемогою Челсі з рахунком 4:3. Зазначимо, що з 60-ї хвилини Брайтон грав у меншості. Ян Паул ван Хекке впродовж трьох хвилин примудрився заробити дві жовті картки і залишив поле.

• Челсі – Брайтон – 4:3;
    Голи: Нкунку, 19, Мудрик, 65, Галлахер, 72, Джексон, 77 – Уелбек, 13, Жоау Педру, 79 (пен), Ундав, 89.

У Челсі в США заплановані ще три товариські поєдинки. Команда зіграє з командами АПЛ Ньюкаслом та Фулгемом. Закінчиться турне поєдинком проти дортмундської Боруссії в Чикаго 3 серпня. Цю гру можна буде безкоштовно подивитися на веб-сайті Челсі.

Раніше Інформатор розповідав, що Шахтар вперше переміг на тренувальних зборах. Також ми повідомляли результати матчів жіночого чемпіонату світу з футболу.