Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Китай, ймовірно, не дозволив Білорусі передати росії зброю спільного виробництва - РСЗВ "Полонез"
Військовий експерт Олег Жданов пояснив, чому Китай не буде поставляти зброю росії через Білорусь. Він наголосив, що у Китаю та Білорусі є спільна розробка РСЗВ "Полонез", дальність пуску якої 200 км. І жодну цю установку росія не використовує у війні проти України. В ефірі телеканалу UKRLIFE.TV експерт приспустив, що цього не допустив саме Китай.
Так, білоруська реактивна система залпового вогню використовує китайські ракети типу А200, які можуть знищувати цілі на відстані до 200 км. Про спільне виготовлення комплексу країни домовилися у 2013 році. Жданов наголосив, що Білорусь не передала жодної цієї пускової системи росії. Це при тому, що в армії Білорусі є один такий дивізіон на озброєнні.
"Але, мабуть, Китай не дозволяє білорусам, щоб росіяни використовували цю РСЗВ. 200 кілометрів - це оперативно-тактичний рівень. Це підкреслює той факт, що Китай не збирається через Білорусь гнати зброю у рф", - заявив Жданов.
Військовий експерт також додав, що Лукашенко вже давно визначився не бути учасником російсько-української війни. На думку Жданова, якщо білоруські війська не пішли у наступ у лютому 2022 року та після відходу російських військ з північного флангу через розгром під Києвом, то тепер теж не ввійдуть на територію України.
"Розвиток ситуації йде не на користь росії. На мій погляд, Лукашенко зробить все, щоб в цій війні не брати участь", - зазначив Жданов.
З 28 лютого по 2 березня самопроголошений президент Білорусі перебував у Китаї з робочим візитом. 1 березня він зустрівся з китайським лідером Сі Цзіньпіном. Олег Жданов під час розмови з ведучою телеканалу UKRLIFE.TV припустив, що ця зустріч потрібна була Лукашенку для підтримки Білорусі, в тому числі й економічної.
Нагадаємо, ми писали, що Лукашенко поспіхом змінює законодавство країни, готуючись до надзвичайних заходів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.