Головна
Україна
Політика
13:30, 19 Липня
Информатор UA

Интро

Президент Володимир Зеленський напередодні відсторонив від виконання обовязків голову СБУ Івана Баканова, спрямував до Ради подання на звільнення посадовція та заявив про масштабну ревізію в структурах СБУ. Згодом глава держави почав вирішувати питання щодо звільнення 28 посадовців СБУ «через незадовільні результати роботи». Рада вже звільнила Івана Баканова з посади глави СБУ. Та від 19 липня також звільнено з посад керівників обласних управлінь Служби безпеки України у кількох обласних центрах. Відповідні укази оприлюднено на сайті Президента. Зокрема, нових керівників СБУ призначено в таких областях: - Куця Олександра Івановича начальником Управління Служби безпеки України в Харківській області; - Федорова Едуарда Володимировича начальником Управління Служби безпеки України в Сумській області; - Рудницького Івана Львовича начальником Управління Служби безпеки України в Полтавській області; - Борзілова Євгена Вікторовича начальником Управління Служби безпеки України в Закарпатській області; - Лисака Сергія Петровича начальником Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області. Крім того, Володимир Зеленський звільнив з посади заступника Голови Служби безпеки України Володимира Горбенка. Варто нагадати, що указом президента виконувачем обов'язків очільника СБУ призначено бригадного генерала Василя Малюка, який з березня 2022 року працював першим заступником глави СБУ. До цього Малюк у різний час працював заступником міністра внутрішніх справ та ще був на посаді начальника Головного Управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ. Раніше Інформатор розповідав, як позначиться відставка Генпрокурора та голови СБУ на здатності України протистояти російській агресії.  Також ми писали, ким замінили Венедіктову і Баканова і до чого тут заступник Офісу президента Єрмак.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Зеленський звільнив кількох керівників обласних управлінь СБУ

Читать на русском

Президент проводить анонсовані "чистки" середньої ланки Служби безпеки України

Читать на русском
Зеленський звільнив кількох керівників обласних управлінь СБУ

Президент проводить анонсовані "чистки" середньої ланки Служби безпеки України

Президент Володимир Зеленський напередодні відсторонив від виконання обовязків голову СБУ Івана Баканова, спрямував до Ради подання на звільнення посадовція та заявив про масштабну ревізію в структурах СБУ.

Згодом глава держави почав вирішувати питання щодо звільнення 28 посадовців СБУ «через незадовільні результати роботи». Рада вже звільнила Івана Баканова з посади глави СБУ.

Та від 19 липня також звільнено з посад керівників обласних управлінь Служби безпеки України у кількох обласних центрах. Відповідні укази оприлюднено на сайті Президента.

Зокрема, нових керівників СБУ призначено в таких областях:

- Куця Олександра Івановича начальником Управління Служби безпеки України в Харківській області;

- Федорова Едуарда Володимировича начальником Управління Служби безпеки України в Сумській області;

- Рудницького Івана Львовича начальником Управління Служби безпеки України в Полтавській області;

- Борзілова Євгена Вікторовича начальником Управління Служби безпеки України в Закарпатській області;

- Лисака Сергія Петровича начальником Управління Служби безпеки України у Дніпропетровській області.

Крім того, Володимир Зеленський звільнив з посади заступника Голови Служби безпеки України Володимира Горбенка.

Варто нагадати, що указом президента виконувачем обов'язків очільника СБУ призначено бригадного генерала Василя Малюка, який з березня 2022 року працював першим заступником глави СБУ. До цього Малюк у різний час працював заступником міністра внутрішніх справ та ще був на посаді начальника Головного Управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ.

Раніше Інформатор розповідав, як позначиться відставка Генпрокурора та голови СБУ на здатності України протистояти російській агресії. 

Також ми писали, ким замінили Венедіктову і Баканова і до чого тут заступник Офісу президента Єрмак. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.