Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Також під час розмови лідери країн торкнулись теми реакції світу на підрив Каховської ГЕС
Президент України Володимир Зеленський у неділю, 25 червня, провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо. Лідери країн обговорили ряд важливих моментів.
Про це Зеленський написав на своїй сторінці у Telegram. Він зазначив, що спочатку розповів про реальну ситуацію на фронті. Також поділився оцінками українських військових експертів стосовно заколоту у РФ за участі ПВК "Вагнер" та впливу цієї ситуації на перебіг бойових дій в Україні.
"Провів першу із серії важливих телефонних розмов – із Премʼєр-міністром Канади Джастіном Трюдо. Дякую за нещодавній візит до Києва, а Канаді й усім канадійцям – за постійну підтримку України", – наголосив президент.
За словами Зеленського, він також звернув увагу західного лідера на ситуацію з ЗАЕС, яку російські окупанти замінували. Адже це може бути чергова техногенна катастрофа. Нагадав про Каховську ГЕС, реакція на підрив якої у світі була незначною.
"Звернув увагу Прем’єр-міністра на загрозливу ситуацію, яку окупаційні війська створили на Запорізькій АЕС. Недостатня реакція світу на підрив росією греблі Каховської ГЕС і спробу підриву дамби на Криворізькому водосховищі дає окупантам змогу готувати теракт із витоком радіації на ЗАЕС. Принципову реакцію партнери України повинні продемонструвати, зокрема, і на Вільнюському саміті НАТО", – наголосив Зеленський.
Канада з перших днів повномасштабної війни висловила свою позицію та підтримує Україну. Вона надає військову та гуманітарну допомогу. Нещодавно вона оголосила про новий пакет допомоги. Його вартість складе 500 млн канадських доларів (близько 400 млн доларів США).Україні передадуть 288 ракет АІМ-7 для засобів ППО та десять тисяч снарядів калібром 105 мм. Також Канада передала Україні обладнання для розмінування загальною вартістю 22,5 мільйона канадських доларів (понад 16 мільйонів доларів США).
Ще Канада стала ювілейною країною, яка підтримала вступ України в НАТО. Відтак кількість держав, які офіційно підтримали членство України в НАТО, збільшилась до 20-ти (з 31 учасника Альянсу).
Також країна запровадила санкції проти українців, які підтримали агресію РФ. Під "культурні" санкції підпали колишній президент України Віктор Янукович та його син Олександр, а також російський військовий блогер Юрій Подоляка.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.