"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Саміт буде присвячений другій річниці повномасштабного вторгнення росії на територію України
Президент Володимир Зеленський 24 лютого візьме участь в онлайн-саміті країн групи G7. Це буде перша зустріч глав держав та урядів країн "Великої сімки" під головуванням Італії. Конференція буде присвячена підтримці України.
Як повідомляє пресслужба G7, за підсумками цієї зустрічі буде ухвалено спільну декларацію. На зустрічі лідерів "Великої сімки" головуватиме прем'єр-міністр Італії Джорджія Мелоні.
"24 лютого, з нагоди другої річниці агресії росії проти України, президент Ради міністрів Джорджія Мелоні очолить відеоконференцію глав держав і урядів G7, першу за головування Італії", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, Італія використовує своє головування в G7, щоб кинути виклик поширенню наративу про те, що росія перемагає Україну і що Захід втомився від війни. Італія головуватиме в G7 протягом 2024 року, а саміт лідерів країн групи відбудеться в червні. За словами співрозмовника Reuters, лідери G7 рішуче налаштовані продемонструвати, що вони залишаються повністю відданими підтримці Києва і не можуть ризикувати, показуючи ознаки слабкості за два роки після того, як росія розпочала повномасштабну війну.
Керівники Міністерств закордонних справ G7 домовились використовувати заарештовані активи російської федерації як заставу. Наразі країни Великої сімки утримуватимуть їх у себе. Це триватиме до тих пір, поки Москва не виплатить компенсацію Києву за завдані війною збитки. Зазначається, що росії доведеться заплатити за шкоду і руйнування, які вона завдає Україні та її народу.
Така ініціатива поступила у січні 2024 року від Бельгії. Україна просила надати їй заморожені російські активи для відбудови країни якнайшвидше. Натомість прем'єр-міністр Бельгії Александр Де Кроо запропонував країнам G7 інший і доволі несподіваний механізм використання російських активів на користь України.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
У країнах Заходу та США є консенсус щодо військової підтримки України: скільки триватиме часовий проміжок, протягом якого нам будуть надавати допомогу, і з чим пов'язана тимчасова затримка - розповідає головний редактор Інформатора Андрій Хрустальов.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.