Журнал "Time" вийшов з обкладинкою, на якій Маск вже сидить за столом президента США. Між тим все частіше кажуть, що Трамп доручить хазяїну Tesla зробити всю брудну роботу, а потім скаже йому остаточне прощавай. Що думаете ви?
голосів
Росія знову фабрикує фейки
Cуджанці розповіли Інформатору, як Кремль вигадав масові вбивства в Руському Порічному
Це ж було вже!
Чому, як і перед початком вторгнення, про кінець війни пишуть на Заході, а Київ все заперечує
Невже історія й справді циклічна чи українську владу нічого не навчило?
Актуальний курс кріптовалют
BINANCE COIN (BNB)
601.88
DOGECOIN (DOGE)
0.17
THETA (THETA)
0.82
LITECOIN (LTC)
86.3
BITCOIN (BTC)
82530.69
Теорія рукостискань
у Києві ТРЦ Gulliver об'єднав Валерія Залужного й Дмитра Мєдвєдєва
ПʼЯТІРКА НАЙБАГАТШИХ ЛЮДЕЙ СВІТУ
за версією Bloomberg
1
Ілон Маск
$432 млрд
2
Джефф Безос
$239 млрд
3
Марк Цукерберг
$207 млрд
4
Ларрі Елісон
$192 млрд
5
Бернар Арно
$176 млрд
Як Мін'юст проґавив кібератаку
Про вразливість реєстрів знали ще восени 2020 року
Понад 1000 днів минуло від початку повномасштабного вторгнення
Як ви вважаєте, скільки ще триватиме війна?
голосів
Це лохотрон, а не евакуація!
Репортаж Інформатора з Сумщини, де через обстріли примусово евакуюють мешканців
Замість рідного дому - нестерпні умови, одноразове харчування та відсутність виплат
1000 днів війни у цифрах та спогадах
Youtube Україна на часі
Мешканці Курщини: для Путіна ми ніщо
РЕПОРТАЖ ІНФОРМАТОРА З СУДЖІ
Як Ігор Рець вижив на стежці ухилянтів із Закарпаття в Румунію
Кореспондент Інформатора забрався на високогір'я Карпат і прожив тиждень у притулку для туристів, щоби взяти інтерв'ю у ухилянтів; на шляху він зустрів прикордонників, військкомів із Хуста, а також численні порушення закону
Подорож Ігоря закінчилася у ТЦК та СП Хуста, звідки, як вважають ухилянти, одна дорога – до учебки, а потім на фронт. У Хусті кореспондент Інформатора зафіксував численні порушення закону. Підсумком поїздки став докладний звіт про пригоди. Інформатор публікує цей звіт у кількох частинах.
Жадан і Собаки – Вона сама сюди прийшла
Зараз слухають і кайфують - прем'єра кліпу
Це розповідь про те, що любов рухається своїми невидимими маршрутами, мало зважаючи на наші страхи та упередження. Вона не питає, хто ти і що носиш під шкірою. Зухвало долає будь-які бар’єри, змушує серце битися швидше й не визнає жодних заборон.
Підземна тюрма ТЦК на Закарпатті
Історія Олександра Литвина
Заброньованого чоловіка з Дніпра затримали біля Говерли, звинуватили у спробі незаконного перетину кордону та тримали у ТЦК міста Хуст
ТОП-10 найпотужніших економік світу
За даними Світового банку
1
США
$27 360,935 млрд.
2
Китай
$17 794,782 млрд.
3
Німеччина
$4 456,081 млрд.
4
Японія
$4 212,945 млрд.
5
Індія
$3 549,919 млрд.
6
Велико-британія
$3 340,032 млрд.
7
Франція
$3 030,904 млрд.
8
Італія
$2 254,851 млрд.
9
Бразилія
$2 173,666 млрд.
10
Канада
$2 140,086 млрд.
Підпал авто ЗСУ
Кому саме спецслужби РФ через ресурси з працевлаштування пропонують легкі гроші за злочин против оборони держави: розслідування Інформатора
Під виглядом людини, яка шукає швидкий заробіток, наш кореспондент Ігор Рець поспілкувався в соцмережах з російськими вербувальниками та зробив висновки, що можуть бути корисні для безпеки ваших дітей та друзів
Кулінарний рецепт від Інформатора
Індонезійська кухня: смажена локшина Мі Горенг
Любителі гостренького - це точно для вас: прянощі в поєднанні з цікавим гарніром. Насолоджуйтесь індонезійською стравою, яку запросто можна приготувати на будь-якій українській кухні!
Зеленський виступив у Сенаті США: переконував у відсутності корупції в Україні, казав про далекобійну зброю
На закритій зустрічі з конгресменами США Зеленський заявив, що корупція в Україні не є серйозною проблемою
Зеленський охарактеризував зустріч у Сенаті США як "дружню і відверту"
Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 12 грудня, виступив у Сенаті США. Він розповів про актуальну безпекову та економічну ситуацію в Україні та важливість збереження американської підтримки. Зустріч він назвав "дружньою" і "відвертою".
Про це він повідомив у своєму Facebook. Зокрема, його промова також стосувалася безпекових моментів, засад демократії та свобод у державі.
"Дружня, відверта зустріч у Сенаті США, яка є важливим підтвердженням підтримки України в боротьбі за незалежність, свободу та демократію. Розповів сенаторам про актуальну безпекову та економічну ситуацію в Україні, важливість збереження життєво необхідної американської підтримки. Відповів на запитання. Дякую лідеру Демократичної партії в Сенаті Чаку Шумеру та лідеру Республіканської партії в Сенаті Мітчу Макконнеллу за консолідацію двопартійної підтримки нашої держави й людей", - написав Зеленський.
Підсумки зустрічі Зеленського з американськми сенаторами
Також ішлося про важливість посилення ППО України для зменшення можливостей росії в повітрі, захисту цивільних громадян, критичної та зернової інфраструктури. Як зазначив Зеленський, захист українських міст надзвичайно важливий для повернення людей, зростання економіки та якнайшвидшого досягнення економічної незалежності. Глава держави зауважив, що навіть в умовах війни цього року українська економіка зросла на 5%.
Відповідаючи на запитання сенаторів, президент розповів про захист створеного Україною альтернативного "зернового коридору" від спроб росії зірвати цивільне судноплавство та зростання обсягів перевезень.Також він акцентував, що Україна виконала всі свої зобов’язання перед Міжнародним валютним фондом і Європейською комісією. Глава держави наголосив, що продовжить рішучу боротьбу з корупцією та роботу над суттєвим посиленням антикорупційної інфраструктури.
Як пише CNN, сам ЧакШумер розповів журналістам, що зустріч Зеленського із сенаторами була "дуже потужною", й український президент "дуже детально виклав", чого потребує Україна і як США можуть допомогти їй захистити себе від росії.
"Якщо він отримає необхідну допомогу, він переможе. Якщо ми програємо, виграє путін, і це дуже, дуже небезпечно для Сполучених Штатів", – сказав Шумер.
"Наша перша умова будь-якого додаткового пакету витрат на національну безпеку стосується нашої власної національної безпеки", - додав Джонсон.
Джонсон також повторив Зеленському, що "ми разом проти жорстокого вторгнення путіна". Після цього він заявив, що з моменту свого сходження на посаду спікера він вимагав у Білого дому "чіткої стратегії, яка дозволить Україні перемогти".
"Їх відповіді були недостатніми", – сказав Джонсон, поскаржившись, що запитував подробиці "знов і знову, буквально через 24 години після того, як йому як спікеру Палати представників вручили молоток".
Зеленський у Сенаті США. Фото: телеграм-канал президента України
Джонсон заявив, що відповідальність за рішення щодо України, пов'язані з питанням нацбезпеки США, лежить на Сенаті та Білому домі, заявивши, що Палата представників ухвалила законопроєкт про імміграційну політику понад шість місяців тому. За його словами, цей законопроєкт не отримав жодного голосу демократів у Палаті представників: демократи відкинули його як "драконівський список побажань вкрай правих на кордоні" (йдеться про кордон з Мексикою - Ред.).
"Кордон – це абсолютна катастрофа. І це через політику Білого дому та цю адміністрацію", – сказав Джонсон.
Сенатор-республіканець Ліндсі Грем сказав Зеленському, що його обов'язком номер один є захист своєї країни, а також допомога Україні, і він відчуває, що прикордонна політика США становить "безпосередню загрозу безпеці американського народу".
Наразі українці чекають на новини після зустрічі Зеленського з Байденом. Вона також має відбутися 12 грудня.
Зустріч з Сенатором США. Фото: телеграм-канал Зеленського
Чому республіканці блокують допомогу Україні
Республіканці в американському Сенаті заблокували спробу ухвалити внесений адміністрацією президента Джо Байдена законопроєкт про додаткове фінансування на 2024 фінансовий рік. У ньому, серед іншого, передбачалося виділення коштів на допомогу Ізраїлю та Україні.
Причиною стали розбіжності з демократами щодо заходів для зміцнення кордону з Мексикою та посилення імміграційної політики. Пакет загальною вартістю $110 млрд включав асигнування на $61 млрд, пов'язані з війною росії проти України, а також кошти для Ізраїлю, допомогу палестинцям у секторі Газа та комплекс заходів щодо зміцнення південного кордону США.
У результаті процедурного голосування 51 сенатор проголосував проти та 49 за подальше обговорення законопроєкту. Для початку обговорення документу потрібно не менше ніж 60 голосів зі 100. Тобто голосування, яке пройшло в основному за партійною лінією, збільшує ймовірність того, що Конгрес не зможе затвердити додаткове фінансування України до кінця року.
Через таке рішення початок нового 2024 року в Україні може ознаменуватися перебоями із виплатою соціальної допомоги. Вже у січні соцвиплати можуть опинитися у зоні ризику.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.