"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Ця пісня про співзалежну жінку, яка перебуває у стосунках, де її знецінюють. Усі навколо бачать це ставлення і не можуть зрозуміти чому вона досі там... Чому не бачить очевидних речей, виправдовує щоразу таке ставлення до себе. Де її самоцінність? Як можна таке допускати?
Причина перебоїв - крах голосування у США про фінансову допомогу Україні
Початок нового 2024 року в Україні може ознаменуватися перебоями із виплатою соціальної допомоги. Вже у січні соцвиплати можуть опинитися у зоні ризику через те, що у США не дійшли згоди щодо виділення Києву чергового фінансового траншу. Без цих коштів Україні стане складно закрити потреби найбільш незахищених верств населення. Статися це може вже у січні.
Про ймовірну проблему із соціальними виплатами повідомила очільниця бюджетного комітету Верховної Ради Роксолана Підласа у коментарі виданню Forbes. Чиновниця не назвала конкретні цифри, втім окреслила проблему, заявивши про нестачу, щонайменше 20 млрд грн на соцвидатки. Підласа визнала, що без грошей США можуть розпочатися складнощі з виплатами.
"Щодо січневих витрат соціальної та гуманітарної сфери, то без допомоги США вже можуть виникнути певні складнощі. Поки достеменно невідомо, про які суми йдеться, але у разі таких подій у січні уряд може постати перед нестачею у 20 млрд грн на соціальні витрати", - заявила Підласа.
Загалом на покриття витрат на соцвидатки пропонується два шляхи розв'язання проблеми. У першому випадку мова йде про скорочення видатків на тлі залучення більшої кількості грошей від продажу ОВДП. У другому, гіршому варіанті, можуть допустити емісію гривні, тобто увімкнути друкарський верстат.
Уряд України виділив на соціальний захист у 2024 році 468,8 млрд грн. Ця сума є на 5,6% більше, ніж у 2023 році. Кошти спрямують на підтримку соціально незахищених верств населення, у тому числі військовослужбовців, сиріт, ветеранів війни. Уперше в бюджеті передбачені такі видатки:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.