Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Перш за все Україні необхідні засоби ППО, наголошує голова держави
В США пройшла сесія Генеральної асамблеї ООН. Серед багатьох світових лідерів присутній був і президент України Володимир Зеленський. В четвер, 21 вересня, у нього плануються важливі переговори у Вашингтоні.
Судячи за все, йдеться про переговори з його американським колегою Джо Байденом. Про це прямо не заявляється в Telegram-каналі президента України, однак скоріше за все мова саме про зустріч з лідером США.
Так, в публікації, яку було викладено в каналі Зеленського, сказано про те, що сьогодні на президента чекають "важливі переговори" у столиці Сполучених Штатів - Вашингтоні. Президент України зазначив, що серед топових тем стоїть питання щодо передачі Україні новітних систем ППО та боєприпасів до них.
Таким чином голова держави відреагував на ракетну атаку російської армії, яку остання вчинила вночі та зранку 21 вересня. "Інформатор" вже неодноразово повідомляв про руйнівні наслідки чергових обстрілів рашистів. Втім, сьогодні наше ППО відпрацювало досить непогано.
"Цієї ночі російські терористи завдали чергового масованого удару. Зокрема, по інфраструктурі. Більшість ракет збито. Але тільки більшість. Не всі. Я вдячний рятувальникам, які миттєво розпочали ліквідацію наслідків улучань. Дякую й кожній країні, яка вже надала Україні протиракетні системи. Працюємо, щоб повністю позбавити росію терористичного потенціалу. Маємо прийти до цього результату", - заявив президент.
Резююмучи свій свій пост, він виклав основні тези, які має намір підняти на переговорах. Це посилення українського ППО, посилення санкцій проти агресора, посилення підтримки бійців ЗСУ на передовій - і, як наслідок, поразка "російського терору" в Україні.
Зустріч лідерів України та Сполучених Штатів була запланована заздалегідь. Про неї стало відомо ще декілька тижнів тому. Серед основних тем, які обговорюватимауть президенти: поточний стан справ на фронті, потреби ЗСУ (ППО, боєприпаси тощо) та деякі інші питання. Пріоритетним же для Києва залишається отримання військової допомоги. Про це, зокрема, заявив вчора радник голови ОП Михайло Подоляк.
"Наші очікування всі прекрасно знають, тому що найбільшим партнером з точки зору військової допомоги є США, з точки зору обсягів та точки зору ініціативності", - сказав Подоляк.
Українська сторона сподівається, що зустріч буде змістовною та результативною. Скоріше за все, на це ж розраховує і Байден, адже в Америці вже повним ходом йде підготовка до виборів, тривають внутрішньопартійні праймеріз, тож в цьому контексті президенту США важливо обговорити с Зеленським нагальний стан речей. Потім американський лідер використовуватиме це під час своєї роботи з Конгресом, пояснюючи, зокрема, чому Україні слід продовжити виділяти кошти та допомогу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.