“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Президент України заявив, що поточна редакція закону суперечить іншим нормативним актам і порушує права нацменшин
Президент України Володимир Зеленський відреагував на петицію, що закликала його підписати закон про заборону російської видавничої продукції в Україні. У своїй відповіді він заявив, що поточна редакція закону суперечить іншим нормативним актам і порушує права національних меншин. Зеленський пояснив, що Міністерство юстиції рекомендує накласти вето на законопроєкт через його невідповідність конституційним положенням.
Про це йдеться на сайті Офісу президента. Крім того, додав він, Міністерство закордонних справ, хоча підтримує ідею заборони російської літературної пропаганди, також радить ветувати законопроєкт у поточній формі через його несумісність з європейськими нормами та стандартами щодо прав людини. Зауважується, що це може ускладнити переговори про вступ України до ЄС.
Президент зазначив, що Україна звернулася до європейських партнерів для отримання їхньої оцінки впливу запропонованого закону на перспективи членства в ЄС. Він також наказав Кабінету міністрів підготувати додаткові матеріали, враховуючи позиції зацікавлених сторін та думку ЄС, й повідомити про результати обговорення.
Петицію подав громадянин України Т.А.Шамайда 16 травня цього року. В документі під номером 22/193132-еп, автор попросив "Захистити український культурний простір від "руського міра". Для цього закликав президента невідкладно підписати Закон 2309-ІХ про заборону ввезення і розповсюдження видавничої продукції "держави-агресора". Петицію підписали понад 26 тисяч осіб. Нагадаємо, для того, щоб президент розглянув звернення, підписів має бути не менше 25 тисяч.
Документ український парламент ухвалив рік тому - 19 червня, наступного дня - 20 червня 2022 року законопроєкт направили президенту на підпис. Документ під № 2309-ІХ - "Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення обмежень на ввезення та розповсюдження видавничої продукції, що стосується держави-агресора, республіки Білорусь, тимчасово окупованої території України".
У пояснювальній записці до законопроєкту зазначається, що його основна мета полягає в забороні імпорту видавничої продукції з рф, Білорусі та окупованих територій України. Крім того, документ спрямований на запобігання поширенню видавничої продукції з антиукраїнським змістом і запобіганню російському впливу на книжковий ринок України. Законопроєкт також передбачає заборону поширення видань, які містять твори авторів, що є громадянами країни-терориста.
Нагадаємо, раніше "Інформатор" писав, що в Україні хочуть прибрати російську мову з паспортів. Йдеться про документ-книжечку старого зразка.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.