Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
“Це розповідь про взаємне кохання, де кожен день стає святом, коли поряд та людина, яка здатна захистити й підтримати. Це пісня про кохання, яке дарує надію і спокій, роблячи світ теплішим і світлішим лише завдяки тому, що поряд саме він.”, — розповіла Alena Omargalieva.
Для цього варто укласти договір зі страховою компанією
Найближчим часом набрати чинності закон, за яким велика частина підприємців зможе уникати перевірок пожежної та техногенної безпеки. Для цього потрібно буде провести аудит пожежної безпеки та оформити страхування. Потім повідомити ДСНС про наявність полісу та на період дії договору звільнитися від планових пожежних перевірок.
27 жовтня Президент України Володимир Зеленський підписав прийнятий Верховною Радою закон №3361 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перших кроків дерегуляції бізнесу шляхом страхування цивільної відповідальності". Він набере чинності після публікації.
Після цього підприємства із середнім та/або незначним ступенем ризику будуть звільнені від проведення планових перевірок техногенної та пожежної безпеки, якщо матимуть поліс страхування відповідальності.
Як це працює? Підприємство укладає договір страхування своєї відповідальності перед третіми особами, які можуть постраждати від діяльності цих суб'єктів, відносять поліс до ДСНС та забувають про "пожежні" перевірки на 6 - 10 років. Якщо виникає аварія чи пожежа, страховик виплачуватиме відшкодування потерпілим.
Розмір страхової суми страховики визначають самостійно, спираючись на аудит пожежної та техногенної безпеки. Разом з тим він не може бути дешевше, ніж:
Варто відзначити, що за основу цей проєкт було прийнято Верховною Радою ще 2 червня 2020 року. І от тільки зараз, під час війни, дочекався остаточного втілення.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні відновили роботу онлайн-сервіси перевірки документів водіїв.
Ольга Палій