Збірні України та Хорватії визначили володаря третього місця Золотої Євроліги

Фінал чотирьох Золотої Євроліги пройшов у Хорватії.

Чоловіча збірна України з волейболу вела боротьбу за бронзові нагороди Золотої Євроліги. Суперником української команди стала господарка фіналу чотирьох збірна Хорватії.

За розвитком подій у поєдинку Золотої Євроліги уважно стежив Інформатор.

У неділю, 19 червня, у місті Вараждин (Хорватія) чоловіча збірна України з волейболу провела матч за трете місце Золотої Євроліги. Суперником української команди стала збірна Хорватії. Напередодні, 18 червня, відбулися півфінальні поєдинки турніру. Збірна України у драматичному протистоянні поступилася збірній Чехії, а Збірна Хорватії з рахунком 1:3 програла збірній Туреччини. Україна і Хорватія вже зустрічалися між собою у цьогорічному розіграші Золотої Євроліги.  На груповому етапі українці з однаковим рахунком 3:1 двічі обіграли своїх сьогоднішніх суперників.

Українці невдало розпочали зустріч, відпустивши суперника на шість очок. Перехопити ініціативу збірна України так і не змогла та програла перший сет 20:25. Друга партія пройшла в більш напруженій боротьбі. Команди довгий час йшли рівно, проте помилки українців вирішили долю сету не на їхню користь. Хорвати виграли 25:19 і повели у грі 2:0. А ось у третьому сеті вже українці захопили лідерство і повели з різницею у 5 очок. Перевага українців зростала, але хорвати вдалою грою на блоці скоротили відставання до чотирьох балів. І все ж таки третій сет з рахунком 25:18 виграла збірна України. Здобула перемогу збірна України і у четвертому сеті – 25:17. У вирішальному сеті, який пройшов у дуже запеклій боротьбі, доля посміхнулась збірній Хорватії. Хорвати перемогли 17:15 та стали бронзовими призерами Золотої Євроліги.

• Хорватія — Україна 3:2 (25:20, 25:19, 18:25, 17:25, 17:15).

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг матчу Ліги націй Україна - Ірландія та результати жеребкування попередніх етапів Ліги чемпіонів та Ліги конференцій УЄФА.