Головна
Спорт
Футбол
14:32, 15 Червня
Информатор UA

Интро

Незабаром розпочнеться єврокубковий сезон 2022/23. Першими імена своїх суперників дізналися та . Про результати жеребкування другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів та Ліги конференцій повідомляє Інформатор. У середу, 15 червня, у Ньоні (Швейцарія) відбулося жеребкування других відбіркових раундів Ліги чемпіонів та Ліги конференцій сезону 2022/23. Участь у процедурі взяли і два українських клуби (Київ) та (Полтава). виступить у Лізі чемпіонів та піде по Шляху представників ліг. На другому етапі відбору київський клуб відповідно до рейтингу УЄФА був серед числа сіяних команд. Потенційними суперниками могли бути лише дві команди (Туреччина) та АЕК Ларнака (Кіпр). За результатами жеребкування зіграє з . У першому матчі двобою номінальним господарем поля буде . Переможець двобою перейде у третій раунд відбору до групового етапу Ліги чемпіонів. Переможена команда продовжить боротьбу у третьому відбірковому раунді Ліги Європи. Ліга чемпіонів У Лізі конференцій гратимуть два українські клуби і . братиме участь у третьому відбірному раунді, а розпочне виступи раніше, на другому етапі. Перед жеребкуванням команди розділили на групи. Можливими варіантами для були: (Норвегія), (Швеція), (Польща), (Латвія), та переможець пари першого відбірного раунду (Литва) (Молдова). Сліпий жереб визначив суперником шведський . Перший матч полтавська команда проведе на виїзді. Ліга конференцій Результати жеребкування для українських команд: Ліга чемпіонів, другий відбірковий раунд: (Україна) (Туреччина); Ліга конференцій, другий відбірковий раунд: (Швеція) (Україна). Матчі другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів відбудуться 19/20 та 26/27 липня. У лізі конференцій команді зіграють 21 та 28 липня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь. Раніше Інформатор повідомляв про перебіг матчу Україна - Ірландія та результати поєдинків Ліги націй, зіграних 14 червня. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Фото: uefa.com

«Динамо» та «Ворскла» отримали перших суперників: результати жеребкування відбірних раундів Ліги чемпіонів та Ліги конференцій

Читать на русском
«Динамо» та «Ворскла» отримали перших суперників: результати жеребкування відбірних раундів Ліги чемпіонів та Ліги конференцій

Процедура жеребкування відбулася у швейцарському Ньоні.

Незабаром розпочнеться єврокубковий сезон 2022/23. Першими імена своїх суперників дізналися «Динамо» та «Ворскла».

Про результати жеребкування другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів та Ліги конференцій повідомляє Інформатор.

У середу, 15 червня, у Ньоні (Швейцарія) відбулося жеребкування других відбіркових раундів Ліги чемпіонів та Ліги конференцій сезону 2022/23. Участь у процедурі взяли і два українських клуби – «Динамо» (Київ) та «Ворскла» (Полтава). 

«Динамо» виступить у Лізі чемпіонів та піде по Шляху представників ліг. На другому етапі відбору київський клуб відповідно до рейтингу УЄФА був серед числа сіяних команд. Потенційними суперниками «Динамо» могли бути лише дві команди – «Фенербахче» (Туреччина) та АЕК Ларнака (Кіпр). За результатами жеребкування «Динамо» зіграє з «Фенербахче». У першому матчі двобою номінальним господарем поля буде «Динамо». Переможець двобою перейде у третій раунд відбору до групового етапу Ліги чемпіонів. Переможена команда продовжить боротьбу у третьому відбірковому раунді Ліги Європи.

Ліга чемпіонів
Ліга чемпіонів

 

У Лізі конференцій гратимуть два українські клуби – «Ворскла» і «Зоря». «Зоря» братиме участь у третьому відбірному раунді, а «Ворскла» розпочне виступи раніше, на другому етапі. Перед жеребкуванням команди розділили на групи. Можливими варіантами для «Ворскли» були: «Вікінг» (Норвегія), «АІК» (Швеція), «Ракув» (Польща), «Валмієра» (Латвія), та переможець пари першого відбірного раунду «Паневежис» (Литва) – «Мілсамі» (Молдова). Сліпий жереб визначив суперником «Ворскли» шведський «АІК». Перший матч полтавська команда проведе на виїзді.

Ліга конференцій
Ліга конференцій

 

Результати жеребкування для українських команд:

Ліга чемпіонів, другий відбірковий раунд:

  • «Динамо» (Україна) — «Фенербахче» (Туреччина);

Ліга конференцій, другий відбірковий раунд:

  • «АІК» (Швеція) — «Ворскла» (Україна).

Матчі другого відбіркового раунду Ліги чемпіонів відбудуться 19/20 та 26/27 липня. У лізі конференцій команді зіграють 21 та 28 липня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг матчу Україна - Ірландія та результати поєдинків Ліги націй, зіграних 14 червня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Фото: uefa.com

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.