Збірна України поступилася Чехії і не вийшла у фінал Золотої Євроліги

Фінал чотирьох проходить у Хорватії.

Чоловіча збірна України з волейболу взяла участь у фіналі чотирьох Золотої Євроліги. Суперником українців у півфінальному двобої стала збірна Чехії.

За розвитком подій у поєдинку Золотої Євроліги уважно стежив Інформатор.

У суботу, 18 червня, у місті Вараждин (Хорватія) чоловіча збірна України з волейболу провела півфінальний поєдинок Золотої Євроліги. На шляху до фінального матчу українцям необхідно було здолати опір збірної Чехії.

На попередньому етапі змагань збірна України виступала у групі разом з командами Хорватії, Іспанії та Данії. Українці виграли всі шість матчів та впевнено посіли перше місце в групі. Збірна Чехії також виграла всі поєдинки групового раунду Золотої Євроліги, здолавши збірні Естонії, Бельгії та Латвії.

Матч із Чехією українці почали дуже жваво і повели в рахунку 4:0. Чехи почали скорочувати різницю, проте вже невдовзі українці вигравали 15:10. Чехія майже наздогнала суперника, але перший сет все ж таки залишився за збірною України – 25:23. У другій партії команді йшли досить рівно, не дозволяючи супернику відірватися.  Однак в кінці сету збірна України припустилася меншої кількості помилок та перемогла 25:22. На початку третьої партії Чехія повела 6:2. Українці зібралися та зрівняли рахунок, а згодом вийшли вперед, але перевагу не втримали і програли 23:25. Четвертий сет також пройшов у напруженій боротьбі. Чехи  утримували лідерство протягом практично усієї партії та перемогли 25:22. Здобули чехи перемогу і у вирішальному сеті. Збірна Чехії пробилася у фінал Золотої Євроліги, а збірна України зіграє в матчі за трете місце.

• Чехія — Україна 3:2 (23:25, 22:25, 25:23, 25:22, 15:10).

Іншу півфінальну пару склали збірні Туреччини та Хорватії. Фінал Золотої Євроліги та матч за трете місце відбудуться у неділю, 19 червня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг матчу Україна - Ірландія та результати жеребкування попередніх етапів Ліги чемпіонів та Ліги конференцій УЄФА.