Збірна України з футзалу перемогла у Кубку трьох націй

Турнір пройшов у Молдові

Українські футзалісти ведуть підготовку до старту у відборі чемпіонату світу 2024 року. Збірна України взяла участь у міжнародному товариському турнірі. Суперниками української команди стали збірні Молдови та Румунії.

Збірна України з футзалу зіграла у товариському турнірі Кубок трьох націй. Участь у змаганнях взяли також футзальні збірні Румунії та Молдови.

Склад збірної України

Воротарі: Кирило Ципун («Пяст», Польща), Олександр Сухов («ХІТ»), Юрій Савенко («Ураган»).

Польові гравці: Петро Шотурма, Ігор Корсун, Даниіл Абакшин, Артем Фаренюк, Микола Микитюк (усі — «Ураган»), Михайло Зварич, Сергій Малишко, Віталій Радевич (усі — «Енергія»), Євген Сірий, Ігор Чернявський (обидва — «ХІТ»), Андрій Мельник (CLUST), Ярослав Лебідь («Космос», Естонія).

Молдова – Україна

Молдова: Кітороаги — Такот, Лашку, Обаде, Бурдужел; Капсамун, Кубань, Адам, Гуржуй, Цимпеу, Подлєснов, Гургуров, Гуцу, Негара, Кожокару.

Україна: Савенко — Чернявський, Корсун, Шотурма, Зварич; Ципун, Сухов, Лебідь, Микитюк, Сірий, Абакшин, Фаренюк, Малишко, Радевич, Мельник.

Першим суперником України стала збірна Молдови. Українці приголомшили суперника, забивши три м’ячі  на 4-й, 6-й  та 8-й хвилинах. Збірна Молдови оговталась та двічі забила. Лашку та Обаде скоротили різницю в рахунку. Україна швидко відповіла м’ячем Корсуна. На перерву команди пішли при рахунку 4:2 на користь збірної України. Друга половина матчу також пройшла з перевагою українців. На два голи Обаде українці відповіли влучними ударами Лебідя, Чернявського та Шотурми.

• Молдова – Україна 4:7 (Лашку, (15), Обаде, (18, 32, 38) — Мельник, (4), Корсун, (6, 19), Радевич (8), Лебідь (32), Чернявський, (33), Шотурма, (39)).

Румунія - Україна

Румунія: Тоніца – Хаднадь, Іслай, Олівейра, Маня; Лунгу, Дінікуца, Оаяня, Чіреш, Сассе, Араужо, Балінт, Гавріла, Карчун, Феррейра.

Україна: Ципун – Корсун, Шотурма, Зварич, Чернявський; Савенко, Сухов, Лебідь, Микитюк, Сірий, Абакшин, Фаренюк, Малишко, Радевич, Мельник.

Українці вийшли вперед на 10-й хвилині. Автором першого голу у матчі став Ігор Чернявський. За три хвилини до перерви Чіреш зрівняв рахунок. На 27-й хвилині Даниіл Абакшин повернув лідерство українцям. А наприкінці поєдинку Олівейра зрізав м’яч у власні ворота.

• Румунія – Україна 1:3 (Чіреш, (17) – Чернявський, (10), Абакшин, (27), Олівейра, (39, автогол)).

Підсумок змагань

Збірна України здобула дві перемоги. Незалежно від результату матчу між збірними Молдови та Румунії, який відбудеться 20 вересня, Україна залишиться на першій позиції турнірної таблиці. Таким чином, збірна України стала переможцем Кубку трьох націй.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг фіналу та матчу за бронзові медалі чемпіонату Європи з баскетболу. Також ми повідомляли про результати поєдинків сьомого туру Серії А.