Збірна України з баскетболу зіграла товариські матчі зі збірними Словаччини та Португалії

Українські баскетболісти проводять тренувальний збір у Португалії.

Чоловіча збірна України з баскетболу готується до матчів відбору на чемпіонат світу. На тренувальному зборі українські баскетболісти провели дві контрольні зустрічі.

За розвитком подій у матчах збірної України уважно стежив Інформатор.

Вже 1 липня чоловіча збірна України з баскетболу продовжить свій шлях у відбірковому турнірі до чемпіонату світу. У своїй відбірковій групі українці наразі посідають третє місце, поступаючись збірним Грузії та Іспанії, та випереджаючи збірну Північної Македонії. Щоб якнайкраще підготуватися до офіційних матчів, збірна України у рамках тренувального збору провела дві товариські зустрічі зі збірними Словаччини та Португалії.

Склад збірної України: Зотов, Сидоров, Ткаченко, Петров, Пустовий; Санон, Лукашов, Крутоус, Скапінцев, Павлов, Бобров, Мішула, Кравцов, Ковальов.

Першим суперником збірної України стала збірна Словаччини. Словаки вели у рахунку більшу частину першої чверті, яку і виграли 21:17. Друга десятихвилинка була менш результативною, проте українці змогли скоротити відставання  до мінімуму. Після перерви вже українці почали диктувати свої умови. Вигравши третю чверть з різницею у  13 балів, збірна України забезпечила собі вирішальну перевагу і здобула перемогу.

У суботу, 25 червня, збірна України провела товариський матч зі збірною Португалії. Українці впевненіше діяли у завершальному циклі атак та потроху відривалися від суперника у рахунку. Після першої половини матчу перевага України сягала одинадцяти очок. Виграли українці і третю чверть. А от у четвертій десятихвилинці португальці наздогнали збірну України та зрівняли рахунок. Українці знову вийшли вперед, але перевагу втримати не змогли і в підсумку поступилися з різницею в одне очко.

• Словаччина — Україна 61:75 (21:17, 10:13, 13:26, 17:19);
  • Португалія — Україна 77:76 (21:26, 17:23, 18:19, 21:8).

Матчі відбіркового турніру до чемпіонату світу з баскетболу 2023 року збірна України проведе 1, 4 та 7 липня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про успішні виступи українських фехтувальників на чемпіонаті Європи.