В останній день чемпіонату Європи українські шаблістки вибороли бронзові медалі

Європейська першість проходила у Туреччині.

Українські фехтувальниці поступилися лише визнаному лідеру - збірній Франції. У двобої за третє місце українки зійшлися з представницями Угорщини.

Про результати виступів українських спортсменів повідомляє Інформатор.

У середу, 22 червня, у Анталії (Туреччина) завершилася змагальна  програма чемпіонату Європи з фехтування. У командних змаганнях шаблісток збірну України представляли Юлія Бакастова, Ольга Харлан, Олена Вороніна та Олена Краватська. На шляху до півфіналу українська збірна здолала збірну Польщі 45:37, а потім і команду Греції 45:35. У 1/2 фіналу українські шаблістки у напруженому поєдинку поступилися збірній Франції 43:45. У двобої за бронзові нагороди збірна України зустрілася з Угорщиною і перемогла 45:41

Ця медаль стала четвертою для представників України на цьогорічній європейській першості. 18 червня шпажиста Влада Харькова здобула золото, а згодом додала бронзову медаль у командних змаганнях. Також чоловіча збірна України виборола срібні медалі у командному турнірі шаблістів.

Раніше Інформатор повідомляв про результати жеребкування стикових матчів відбору до молодіжного чемпіонату Європи по футболу.