Головна
Спорт
19:40, 20 Червня
Информатор UA

Интро

Українські шаблісти на шляху до фіналу здолали господарів турніру збірну Туреччини. У вирішальному бою українці зійшлися з угорцями. Про результати виступів українських спортсменів повідомляє Інформатор. У понеділок, 20 червня, у Анталії (Туреччина) продовжилася змагальна програма чемпіонату Європи з фехтування. У командних змаганнях шаблістів за Україну виступали Андрій Ягодка, Юрій Цап, Богдан Платонов та Василь Гумен. На стадії 1/8 фіналу українці пройшли збірну Іспанії 45:33, а у чвертьфіналі здолали Німеччину 45:44. Напруженим вийшов і півфінал, у якому українські шаблісти перемогли збірну Туреччини 45:43. У протистоянні за золоті медалі чемпіонату Європи українці зустрілися зі збірною Угорщини. Угорці ставали срібними призерами минулої європейської першості, а також вигравали бронзові медалі Олімпіади-2020. Юрій Цап і Андрій Ягодка у своїх боях забезпечили збірній України перевагу 10:4. Угорці зрівняли рахунок і вийшли вперед 19:17. Поступово перевага Угорщина досягла чотирьох уколів. Ягодка не лише зрівняв рахунок, а й вивів українців вперед. Напружена боротьба точилася до останнього уколу. І все ж таки перемогу з рахунком 39:45 здобула збірна Угорщини. Медаль шаблістів стала загалом другою для представників України на цьогорічному чемпіонаті Європи. 18 червня шпажиста Влада Харькова здолавши суперниць з Франції, Угорщини та Польщі вийшла у фінал. У вирішальному двобої Харьковій протистояла іменита фехтувальниця з Італії Росселла Фямінго. Українка впевнено провела бій, перемогла суперницю з рахунком 15:10 і стала чемпіонкою Європи. Раніше Інформатор повідомляв про перебіг матчів чоловічої збірної України з волейболу у фіналі чотирьох Золотої Євроліги. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Українські шаблісти здобули срібні медалі чемпіонату Європи

Читать на русском
Українські шаблісти здобули срібні медалі чемпіонату Європи

Європейська першість проходить у Туреччині.

Українські шаблісти на шляху до фіналу здолали господарів турніру збірну Туреччини. У вирішальному бою українці зійшлися з угорцями.

Про результати виступів українських спортсменів повідомляє Інформатор.

У понеділок, 20 червня, у Анталії (Туреччина) продовжилася змагальна  програма чемпіонату Європи з фехтування. У командних змаганнях шаблістів за Україну виступали Андрій Ягодка, Юрій Цап, Богдан Платонов та Василь Гумен. На стадії 1/8 фіналу українці пройшли збірну Іспанії 45:33, а у чвертьфіналі здолали Німеччину 45:44. Напруженим вийшов і півфінал, у якому українські шаблісти перемогли збірну Туреччини 45:43.

У протистоянні за золоті медалі чемпіонату Європи українці зустрілися зі збірною Угорщини. Угорці ставали срібними призерами минулої європейської першості, а також вигравали бронзові медалі Олімпіади-2020.  Юрій Цап і  Андрій Ягодка у своїх боях забезпечили збірній України перевагу 10:4. Угорці зрівняли рахунок і вийшли вперед 19:17. Поступово перевага Угорщина досягла чотирьох уколів. Ягодка не лише зрівняв рахунок, а й вивів українців вперед. Напружена боротьба точилася до останнього уколу. І все ж таки перемогу з рахунком 39:45 здобула збірна Угорщини.  

Медаль шаблістів стала загалом другою для представників України на цьогорічному чемпіонаті Європи. 18 червня шпажиста Влада Харькова здолавши суперниць з Франції, Угорщини та Польщі вийшла у фінал. У вирішальному двобої Харьковій протистояла іменита фехтувальниця з Італії Росселла Ф’ямінго. Українка впевнено провела бій, перемогла суперницю з рахунком 15:10 і стала чемпіонкою Європи.  

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг матчів чоловічої збірної України з волейболу у фіналі чотирьох Золотої Євроліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.