Збірна України у контрольному матчі виграла у Північної Ірландії

Україна здобула першу перемогу у 2021 році

Після чотирьох нічиїх з рахунком 1: 1 поспіль, збірна України здобула перемогу. Вирішальним став гол Зубкова на 10-й хвилині матчу.

Про події в матчі збірної України і підготовці команди до чемпіонату Європи повідомляє Інформатор з посиланням на УАФ .

У четвер, 3 червня, збірна України провела контрольний поєдинок зі збірною Північної Ірландії. Матч проходив в Дніпрі на полі стадіону «Дніпро-Арена». Поєдинок став другим, зіграним командою Андрія Шевченка в рамках підготовки до Євро-2020. 23 травня Україна зустрічалася зі збірною Бахрейну і завершила матч внічию 1: 1.

Збірні України та Північної Ірландії грали в таких складах:

Україна:  Бущан, Миколенко, Матвієнко, Забарний, Караваєв, Шапаренко, Сидорчук, Малиновський, Зубков, Яремчук, Ярмоленко.

Запасні: Пятов, Трубін, Попов, Судаков, Кривцов, Степаненко, Марлос, Макаренко, Довбік, Ледньов, Безус, Бесєдін.

Північна Ірландія:  Пікок-Фаррелл, Фергюсон, Браун, Кеткарт, Баллард, Севілл, Макканн, Макнейра, Даллас, Макгинн, Мадженніс.

Запасні: Хьюз, Бредлі, Маккалмонт, Маккелланд, Гелбрейт, Бойс, Лафферті, Томпсон, Уайт, Сміт, Чарльз.

Вже на першій хвилині поєдинку Україна створила момент. Ярмоленко з правого краю штрафного пробив поруч з дальньою стійкою. На 9-й хвилині Зубков увірвався у штрафну і віддав пас в центр. Яремчук пробив сходу, але воротар Північної Ірландії зіграв надійно і перевів м'яч на кутовий. Однак це лише трохи відстрочило взяття воріт. Після розіграшу кутового Караваєв навісив в штрафну, і залишився без опіки Зубков, головою відправив м'яч у сітку.

На 16-й хвилині Малиновський пробив вище воріт після скидки Миколенко головою. Ярмоленко, зігравши в стінку з партнером, з лінії штрафного обвідним ударом відправив м'яч поруч із правою штангою воріт збірної Північної Ірландії. Ще один удар Ярмоленка, який завершував відмінну комбінацію збірної України на 33-й хвилині, заблокував Фергюсон.

Незабаром свій момент створили гості. На 36-й хвилині Браун після навісу зі штрафного пробив головою, а Бущан в стрибку парирував удар і врятував свою команду від вірного голу. На останніх секундах першого тайму Пікок-Фаррелл забрав м'яч у руки після удару Сидорчука по центру воріт

На другий тайм замість Яремчука і Зубкова вийшли Бесєдін та Марлос. Малиновський отримав по ногах від суперника і залишився лежати на газоні, але, до полегшення уболівальників збірної України, після надання допомоги повернувся до гри. На 62-й хвилині Ярмоленко заробив перспективний штрафний поблизу від воріт суперника. Малиновський взявся виконати стандарт і пробив над поперечиною.

Через десять хвилин Пікок-Фаррелл в черговий раз виручив збірну Північної Ірландії, парирував удар Ярмоленка з розвороту в лівий кут. Збірна України продовжувала атакувати, проте забити вдруге не могла. На 90-й хвилині Бесєдін все ж забив, але при цьому перебував у офсайді, і арбітр справедливо не зарахував взяття воріт. Проте, збірна України здобула довгоочікувану перемогу, продемонструвавши агресивний атакуючий футбол.

• Україна - Північна Ірландія 1: 0 (Зубков, 10).

7 червня збірна України проведе ще одну контрольну зустріч. Суперником української команди стане збірна Кіпру. А вже 13 червня підопічні Андрія Шевченка матчем зі збірною Нідерландів розпочнуть виступи на чемпіонаті Європи.  Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про оголошення Андрієм Шевченком заявки збірної України на Євро-2020, про результати матчів чемпіонату світу з хокею з шайбою у елітному дивізіоні, а також про матчі півфінальної серії плей-офф баскетбольної Суперліги.