Збірна України у чвертьфіналі чемпіонату світу з волейболу поступилась Словенії

Матч відбувся у Любляні

На чемпіонаті світу з волейболу проходять матчі стадії 1/4 фіналу. Збірна України вийшла на збірну Словенії. Переможець протистояння проходив у півфінал,  де на нього вже чекала збірна Італії.

Вісім найсильніших волейбольних команд ведуть боротьбу за нагороди чемпіонату світу. Збірна України приєдналась до світової волейбольної еліти, перегравши в 1/8 фіналу збірну Нідерландів. Суперником українських волейболістів у чвертьфіналі стала одна з команд-господарок турніру – збірна Словенії.

Склади команд

Словенія: Т.Штерн, Паженк, Козамернік, Гаспаріні, Вінчіч, Шталекар, Консілья, Клобукар, Ковачич, Ж.Штерн, Ропрет, Урнаут, Чебулі, Можич.

Україна: Полуян, Дрозд, Шевченко, Плотницький, Брова, Остапенко, Семенюк, Фомін, Тупчій, Ковальов, Щитков, Канаєв, Кисилюк, Синиця.

Перебіг поєдинку

Матч проходив у столиці Словенії Любляні, тому підтримка у суперника збірної України була величезна. Перші два очки збірна України заробила завдяки вдалій грі на блоці. Словенці зрівняли рахунок, а українці знову повели з різницею в два м’ячі. При рахунку 10:6 на користь збірної України Словенія взяла тайм-аут. Пауза не допомогла - Україна здобула ще два очки. Тупчій подав навиліт, зробивши рахунок 19:12. Зупинити збірну України було неможливо. Команда демонструвала шалену налаштованість на перемогу і виграла перший сет 25:18.

На початку другого сету збірна Словенії повела 4:1. Українці швидко зрівняли рахунок і вийшли вперед. Словенії вдалося відірватися на три бали, але вже зовсім скоро лідер змінився. Команди по черзі заробляли очки, не дозволяючи одна одній зміцнити перевагу. Завершення сету краще вдалося господарям. 26:24 і нічия за виграними партіями.

Щільна боротьба точилась на майданчику і у третьому сеті.  Рахунок багато разів був рівним, а перевага однієї з команд не перевищувала двох балів. Нарешті на радість переповнених трибун Словенія повела 19:16. Україна, як не намагалась, вже не змогла наздогнати суперника.

Четвертий сет за високим градусом боротьби не поступався попереднім. Збірна України практично нічим не поступалась більш іменитому супернику. Але українці стали припускатись помилок, даруючи очки. Перевага словенців поступово зросла до п’яти м’ячів. При рахунку 24:19 Українці змогли відіграти чотири очки. І все ж Словенія здобула 25-те очко і виграла поєдинок.

• Словенія — Україна 3:1 (18:25, 26:24, 25:19, 25:23).

Раніше Інформатор розповідав про перемогу «Шахтаря» над РБ «Лейпциг» у першому турі Ліги чемпіонів. Також ми повідомляли результати поєдинків Євробаскету-2022, зіграних 6 вересня.