Збірна Південної Кореї на останніх хвилинах вирвала перемогу над Португалією: результати матчів групи Н Чемпіонату світу-2022

Корейці випередили збірну Уругваю

Південна Корея - Португалія (Фото: fifa.com)

На ЧС-2022 у Катарі закінчується третій тур групового етапу. Свої поєдинки провели команди групи Н. Збірна Південної Кореї у компенсований час забила у ворота Португалії вирішальний м’яч. Уругвай обіграв Гану, але у плей-оф не потрапив.

У п’ятницю, 2 грудня, на ЧС-2022 матчі третього туру проводили команди групи Н. За їх результатами визначились ще два учасники 1/8 фіналу. Паралельно проходили два поєдинки.

Гана - Уругвай

Гана: Зігі, Сейду, Баба, Амарті, Салісу, Саліс, Парті, А. Айю, Дж. Айю, Кудус, Іньякі Вільямс.

Запасні:. Ібрагім, Нуруден, Лемпті, Одої, Овусу, Іссахаку, Кьєрех, Букарі, Афріє, Менса, Айду, Сулемана, Джику, Сова, Семеньйо.

Уругвай: Рочет, Варела, Хіменес, Коатес, Олівера, Пельїстрі, Бентанкур, Вальверде, Де Арраскаета, Нуньєс, Суарес.

Запасні: Муслера, Соса, Годін, Весіно, де ла Крус, Торрейра, Вінья, Гомес, Торрес, Кавані, Касерес, Каноббіо, Угарте, Родрігес

Перебіг поєдинку

Команди почали зустріч досить обережно. Ніхто тне хотів ризикувати та розкриватись. Через деякий час гра трохи пожвавилась і Гана заробила пенальті. Андре Айю пробив у правий кут, але Рочет парирував удар. Збірна Уругваю зрозуміла, що з за такої гри плей-оф їй не світить і швиденько забила два  м’ячі. На 26-й хвилині Де Арраскаета добив м’яч у порожні ворота після удару Нуньєса і сейва Зігі. А через 5 хвилин той же Де Арраскаета ударом зльоту завершив передачу Суареса.

У другому таймі Уругвай міг збільшити рахунок. Нагоди відзначитись втратили Пельїстрі та Вальверде на 65-й та 70-й хвилинах відповідно. Лише після цього Гана трохи додала. Свої моменти не використали Семеньйо та Кудус.

• Гана — Уругвай 0:2 (Де Арраскаета, 26, 31).

Південна Корея - Португалія

Південна Корея: Кім Сон Кю, Кім Чжин Су, Кім Мін Дже, Чон У Ен, Хван Ін Бем, Сон Хін Мін, Лі Дже Сон, Кім Мун Хван, Хван Ий Чо, На Сан Хо, Кім Юнь Квон.

Португалія: Кошта, Дало, Пепе, Антоніу Сілва, Канселу, Матеус, Невеш, Вітінья, Маріу, Роналду, Орта.

Перебіг матчу

Португалія відкрила рахунок вже на 5-й хвилині. Команда провела швидку контратаку, Дало прострілив з правого флангу, а Орта переправив м’яч у порожні ворота. Відігралась збірна Південної Кореї на 27-й хвилині поєдинку. Після подачі кутового м’яч від спини Роналду відскочив до суперника і Кім Юнь Квон розстріляв ворота.

Зважаючи не результат паралельного поєдинку, де Уругвай перемагав з рахунком 2:0, португальцям абсолютно нічого не загрожувало. Команда залишалась на першому місці, навіть якби програла. Корейцям же край необхідна була перемога. Кульмінація у матчі настала у компенсований до другого тайму час. На 90+1-й хвилині Хван Хі Чхан приніс перемогу збірній Південної Кореї.

• Південна Корея — Португалія 2:1 (Кім Юнь Квон, 27, Хван Хі Чхан, 90+1 - Орта, 5).

Група Н
Група Н

Чемпіонат світу-2022

Турнір проходить у Катарі з 20 листопада по 18 грудня 2022 року. У фінальній частині участь беруть 32 команди. Збірні розділені на 8 груп. До стадії 1/8 фіналу вийдуть по дві кращі команди з кожної групи.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинків чемпіонату світу у групах Е та F. Також ми повідомляли про головні події ЧС-2022, які сталися 1 листопада.