Хорватія та Марокко продовжують боротьбу: підсумки матчів 1 грудня на Чемпіонаті світу-2022

Збірна Марокко виграла групу F

Збірна Хорватії (Фото: fifa.com)

На чемпіонаті світу 1 листопада продовжились матчі третього туру групового етапу. Учасники 1/8 фіналу визначились у групах Е та F. Збірна Японії у вольовому стилі здолала збірну Іспанії. Хорватія досягла необхідного результату у матчі з Бельгією.

У четвер, 1 грудня на ЧС-2022 в Катарі пройшли чотири поєдинки. Матчі відбулись у групах Е та F.

Група Е

Коста-Рика – Німеччина

Німеччина опинилась у дуже складній ситуації. Для виходу у плей-оф команді треба було вигравати у Коста-Рики з різницею у сім і більше м’ячів, або сподіватись на не виграш Японії у матчі з Іспанією. Німці почали вдало і відкрили рахунок на 10-й хвилині. Але збірна Коста-Рики не тільки відігралась, а і вийшла вперед. Перемогу Німеччина врешті-решт здобула, але у підсумку так і не наздогнала збірну Іспанії.

Поєдинок Коста-Рика – Німеччина увійде в історію. Вперше матч чоловічого чемпіонату світу судила жіноча бригада арбітрів.

• Коста-Рика — Німеччина 2:4 (Техеда, 58, Венегас, 70 – Гнабрі, 10, Гаверц, 73, 85, Фюллькруг, 84).

Японія – Іспанія

На початку поєдинку Мората вивів Іспанію вперед. Два швидких гола збірної Японії після перерви перевернули ситуацію на полі. Японія здобула перемогу і залишила Німеччину по за 1/8 фіналу ЧС-2022.

• Японія — Іспанія 2:1 (Доан, 48, Танака, 51 – Мората, 11).

Збірна Японії виграла групу. Іспанія випередила Німеччину за рахунок кращої різниці забитих та пропущених м’ячів.

Група Е
Група Е

Група F

Хорватія – Бельгія

Збірній Бельгії потрібно було перемагати. Хорватія також у обороні не відсиджувалася. Команди створили достатньо гольових моментів, але м’яч у ворота не йшов. Нульова нічия зіграла на користь Хорватії. Команда зіграє у 1/8 фіналу, а Бельгія поїде додому.

• Хорватія — Бельгія 0:0.

Канада – Марокко

Канада втратила шанси на вихід із групи і грала за власний престиж. Помилка оборони збірної Канади привела до пропущеного м’яча вже на 4-й хвилині. Згодом Ен-Несірі зміцнив перевагу африканської збірної. Канада змогла скоротити відставання в рахунку, але поразки не уникла.

• Канада — Марокко 1:2 (Агерд, 40 (автогол) - Зієш, 4, Ен-Несірі, 23).

Збірна Бельгії, яка посідає у рейтингу ФІФА другу позицію, залишилась за бортом Чемпіонату світу-2022. У плей-оф від групи F вийшли збірні Марокко та Хорватії.

Група F
Група F

Сітка плей-оф

У матчах 1/8 фіналу Японія зіграє зі збірною Хорватії, а Іспанія зустрінеться з Марокко. Поєдинки відбудуться 5 грудня.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинків ЧС-2022 у групах С та D. Також ми повідомляли про результати матчів чемпіонату світу, зіграних 30 листопада.