Збірна Німеччини іде додому: результати матчів групи ЕЧемпіонату світу-2022

У 1/8 фіналу пробились збірні Японії та Іспанії

Коста-Рика - Німеччина (Фото: fifa.com)

На ЧС-2022 у Катарі продовжується третій тур групового етапу. Свої поєдинки провели команди групи Е. Японії здобула вольову перемогу над Іспанією. Перемога над збірною Коста-Рики не допомогла Німеччині пройти у плей-оф..

У четвер, 1 грудня, на ЧС-2022 матчі третього туру проводили команди групи Е. За їх результатами визначились два учасники 1/8 фіналу. Обидва поєдинки розпочались одночасно.

Коста-Рика - Німеччина

Склади команд

Коста-Рика : Навас, Фуллер, Дуарте, Востон, Варгас, Овьєдо, Агілера, Борхес, Техеда, Кемпбелл, Венегас.

Запасні: Альварадо, Секвейра, Чакон, Контрерас, Беннетт, Руїс, Салас, Мартінес, Торрес, Лопес, Матарріта, Вілсон, Ернандес, Замора.

Німеччина: Ноєр, Кімміх, Зюле, Рюдігер, Раум, Горецка, Гюндоган, Гнабрі, Мусіала, Сане, Мюллер.

Запасні: Трапп, тер Штеген, Гінтер, Гаверц, Фюллькруг, Гьотце, Клостерманн, Брандт, Гофманн, Керер, Гюнтер, Шлоттербек, Адеємі, Белла-Котчап, Мукоко.

Перебіг поєдинку

Німеччина почала агресивно і на перших хвилинах втратила три моменти. Втім вже на 10-й хвилині Гнабрі головою замкнув силову подачу Раума. Мусіала та Гнабрі продовжували тримати у напрузі воротаря та захист суперника. Гравцям збірної Коста-Рики мало що вдавалось в атаці. І тут ім. на допомогу прийшов Рюдігер, подарувавши м’яч  Фуллеру. Прийшлось Ноєру рятувати команду, демонструючи дива реакції.

На 58-й хвилині Коста-Рика зрівняла рахунок. Ноєр парирував удар Венегаса, але завадити Техеді зіграти на добиванні оборонці збірної Німеччини не змогли. Німці пішли виривати перемогу і у проміжок з 60-ї по 68-му хвилини тричі влучали у каркас воріт Коста-Рики. Захопившись атакою, Німеччина на 70-й хвилині пропустила ще раз. Венегас у падінні спрямував м’яч повз Ноєра. Втім вже через три хвилини Гаверц рахунок зрівняв. А на 85-й хвилині все той же Гаверц вивів збірну Німеччини вперед. Забила Німеччина і ще один м’яч . На 89-й хвилині Фюллькруг зробив рахунок 2:4.

• Коста-Рика — Німеччина 2:4 (Техеда, 58 Венегас, 70 – Гнабрі, 10, Гаверц, 73, 85, Фюллькруг, 84).

Японія - Іспанія

Японія: Гонда, Ітакура, Йосіда, Танігучі, Д. Іто, Моріта, Танака, Нагатомо, Камада, Маеда, Кубо.

Запасні: Кавасіма, Шмідт, Ямане, Сібасакі, Мітома, Доан, Сома Мінаміно, Уеда Ендо, Томіясу, Асано, Сакаї, Матіно, Х. Іто.

Іспанія: Сімон, Аспілікуета, Родрі, П. Торрес, Бальде, Гаві, Бускетс, Педрі, Вільямс, Мората, Ольмо.

Запасні: Санчес, Рая, Карвахаль, Гарсія, Лапорт, Льоренте, Коке, Торрес, Гільямон, Альба, Піно, Асенсіо, Солер, Сарабія, Фаті.

Перебіг матчу

Іспанія відкрила рахунок на 11-й хвилині. Мората ударом головою завершив подачу Аспілікуети з правого флангу. Іспанці контролювали хід поєдинку, тримали м’яч і не дозволяли Японії турбувати Сімона. Все змінилось на початку другого тайму. На 48-й хвилині Доан потужним ударом у лівий кут зрівняв рахунок. А через три хвилини збірна Японії вийшла вперед. Танака буквально заніс м’яч за лінію воріт. Знаючи стан справ у паралельному матчі, іспанці не особливо то і старались уникнути поразки. Друге місце у групі їх влаштовувало, бо в такому випалку у 1/8 фіналу суперником ставала збірна Марокко, а не Хорватія.

• Японія — Іспанія 2:1 (Доан, 48, Танака, 51 – Мората, 11).

Турнірне становище

Збірна Японії посіла перше місце. Іспанія випередила Німеччину за рахунок кращої різниці забитих та пропущених м’ячів.

Група Е
Група Е

Чемпіонат світу-2022

Турнір проходить у Катарі з 20 листопада по 18 грудня 2022 року. У фінальній частині участь беруть 32 команди. Збірні розділені на 8 груп. До стадії 1/8 фіналу вийдуть по дві кращі команди з кожної групи.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинків чемпіонату світу у групі F Також ми повідомляли про головні події ЧС-2022, які сталися 30 листопада.