Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Цілком ймовірно, що таким чином Київ намагатиметься пришвидшити і збільшити допомогу
Шокуючі заяви Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного про війну та реальну ситуацію на фронті можуть мати на меті перегляд американцями підтримки України. Залужний чітко дав зрозуміти, що допомоги США є недостатньо для перемоги росії - її вистачає лише для того, щоб не програти ворогу.
Одну із версій того, що насправді криється за посланням Валерій Залужного, оприлюднили журналісти видання Politico. Видання пише, що заяви Головнокомандувача ЗСУ, схоже, спрямовані на те, щоб вплинути на дебати у Конгресі США.
Україна відчайдушно потребує сучасніших винищувачів, безпілотників, ракет великої дальності та артилерії, щоб пробити російські лінії фронту. Без цього здобути перемогу над росією буде вкрай важко.
США почули і відреагували на заяви про війну Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Координатор Ради Нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі вже заявив, що американці "еволюціонують" щодо того, яке озброєння слід передавати Києву. Кірбі зауважив, що послання Залужного також підтверджує необхідність подальшої підтримки США.
На брифінгу з журналістами Кірбі пояснив, що допомога США змінюється у залежності від запитів та потреб українців. Також він додав, що передавати озброєння Україні було б значно легше, якщо усунути перешкоди для виконання запиту американського президента Джо Байдена щодо військової допомоги Києву.
Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у своїй статті для видання The Economist описав реальний стан речей на фронті у війні проти російських окупантів. Залужний пояснив, що Україна застрягла у контрнаступі, й тому змушена перейти на нову фазу протистояння - позиційну війну. Цей перехід вигідний росіянам, оскільки він передбачає бої на виснаження, а з іншого боку дає росії паузу для того, щоб знову наростити власні сили. Залужний визнав, що рішення контрнаступ було його помилкою й не відповідає запланованим термінам просування: за весь час ЗСУ просунулись лише на 17 кілометрів, а мали бути б уже в Криму. Ситуація на фронті, за його словами, зайшла у глухий кут.
Також Залужний чітко пояснив, що та кількість західного озброєння, яку отримує Україна є недостатньою для перемоги. Зброї вистачає лише для того, щоб не програти. Великою проблемою у просування ЗСУ Залужний також назвав величезні мінні поля окупантів. Головнокомандувач визнав, що Україні доведеться робити мобілізаційні резерви і продовжувати боротьбу. Іншого виходу в України немає.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що Залужний пояснив найбільші загрози позиційної війни. Він також назвав ключові фактори, які допоможуть їх оминути.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.