Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Раніше Остапенко очолював інший Національний заповідник - "Хортицю"
Національний заповідник “Києво-Печерська лавра” отримав нового в.о. генерального директора. Ним став колишній генеральний директор Національного заповідника "Хортиця" Максим Остапенко. Від початку повномасштабної війни він воював за Україну зі зброєю в руках.
Про призначення повідомили у Комітеті гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України.
"Важливим фактором у цьому призначенні є те, що йдеться про фахівця в галузях охорони пам’яток історії та культури, музеєзнавства, археології, реставраційних робіт, який має реальний позитивний досвід. З 2007 Максим Остапенко обіймав посаду генерального директора Національного заповідника "Хортиця", і під його керівництво ця культурна локація стала однією із найвідвідуваніших в Україні. — прокоментувала призначення заступниця голови Комітету Євгенія Кравчук.
Колишній генеральний директор заповідника Олександр Рудник без роботи не залишиться - він буде заступником Остапенка.
Максим Остапенко - кандидат історичних наук, археолог, автор понад 30 наукових праць. Йому 52 роки, народився у Запоріжжі. У "Хортиці" почав працювати ще 1989 року, і був тут лісничим відділу охорони природи. Пізніше, у 2007 році, він очолив цей Нацзаповідник. Міністр культури Олександр Ткаченко під час призначення проінформував, що Остапенко ефективно керував "Хортицею", перетворивши її на найбільш відвідуваний музей України.
З початком повномасштабного вторгнення Росії на територію України Остапенко вступив до лав ЗСУ. Тепер триматиме культурний фронт у Києво-Печерській Лаврі, за яку міцно вчепився московський патріархат.
Це не перше призначення на державну посаду фахівця, який полишив мирну професію та пішов воювати. Зокрема, у березні такою людиною став Оксен Лісовий - екс-директор Малої Академії Наук очолив Міністерство освіти.
Нагадаємо, Києв-Печерська влада після того, як в ній пожили попи московського патріархату, потребує господарських рук. Інформатор писав, що колишні мешканці залишили по собі купи сміття, зруйновану стелю пошарпані стіни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.