«Запоріжжя» зустрілося з «Одесою», «Дніпро» зіграв із «Миколаєвом», «Харківські Соколи» та «Прометей» провели домашні матчі: результати поєдинків Суперліги

«Прометей» здобув чергову, вже п'ятнадцяту поспіль перемогу.

П'ятниця видалася найнасиченішим днем ​​десятого ігрового тижня. Команди Суперліги провели одразу чотири поєдинки.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор.

У п'ятницю, 3 грудня, відбулися чотири поєдинки розіграшу Суперліги. Відкривали насичену ігрову програму дня «Запоріжжя» та «Одеса». При рівній грі в перші хвилини зустрічі, в середині чверті «Запоріжжя» стало йти у відрив, що досяг десяти очок. «Одеса» трохи скоротила відставання, але перша десятихвилинка все одно залишилася за господарями майданчика – 23:16. Друга чверть пройшла у схожому ключі і на перерву команди пішли з рахунком 45:36 на користь «Запоріжжя». Другу половину матчу активніше розпочала «Одеса». Команда за дві з половиною хвилини ігрового часу відіграла відставання, а в середині третьої чверті Ткачук вивів команду гостей уперед. Проте вже незабаром «Запоріжжя» вело +7. На першій хвилині заключної десятихвилинки Лауріс знову зрівняв рахунок. «Одеса» не відпускала суперника і за чотири з половиною хвилини до кінця основного часу Келлісон вкотре встановив паритет - 73:73. Потім вже «Одеса» вийшла вперед, але господарі повернули собі лідерство за хвилину до фінальної сирени. Келлісон триочковим кидком перевів гру в овертайм. А ось на додаткові п'ять хвилин сили у гравців «Одеси» вже не вистачило. «Запоріжжя» швидко пішло у відрив і здобуло важку перемогу над сусідом за турнірною таблицею.

Лідер Суперліги «Прометей» приймав «Хімік». Гості успішно чинили опір на стартових хвилинах зустрічі, проте потім «Прометей» став йти у відрив і виграв першу чверть 21:9. У другій десятихвилинці «Хімік» протистояв господарям набагато наполегливіше. Гості відіграли 4 очки відставання, але першу половину матчу все одно виграв «Прометей» – 40:32. Після перерви «Прометей» таких вільностей супернику вже не дозволив. Наприкінці третьої чверті перевага господарів становила вже 20 очок. А остання десятихвилинка лише закріпила успіх «Прометея».

У третьому поєдинку п'ятниці зійшлися «Дніпро» та «Миколаїв». «Дніпро» цього сезону чергує перемоги з поразками, і, як результат, засів у середині турнірної таблиці. «Миколаїв» перебуває на передостанньому місці, випереджаючи лише «Черкаських Мавп». У сьогоднішньому матчі гості повели у рахунку, але «Дніпро» швидко наздогнав суперника та виграв першу чверть 21:14. І у другій чверті «Миколаїв» нічого не зміг протиставити господарям майданчика. За підсумками першої половини матчу «Дніпро» вигравав 44:24. Третю чверть «Миколаїв» розпочав із ривка 8:0. До середини десятихвилинки «Дніпро» майже повернуло колишню різницю в рахунку, але гості все ж таки скоротили відставання до дванадцяти балів. У четвертій чверті «Дніпро» вже не дозволило гостям такої вільності. Господарі знову збільшили різницю в рахунку та спокійно довели поєдинок до дев'ятої у сезоні перемоги.

Завершували ігровий день «Харківські Соколи» та «Кривбас». Господарі досить швидко повели 6:0. Гравці «Кривбасу» включилися в гру та на початку восьмої хвилини вийшли вперед. Проте перша чверть залишилася за «Харківськими Соколами» – 16:15. На початку другої десятихвилинки «Кривбас» заробив вісім очок поспіль. Проте господарі не лише відігралися, а й виграли першу половину матчу 33:29. На четвертій хвилині третьої чверті «Харківські Соколи» вели вже +11, але «Кривбас» швидко відіграв 10 очок. На другій хвилині четвертої чверті Юміпіг, реалізувавши штрафні, вивів уперед команду гостей. Лідерство переходило з рук до рук. І все ж таки кінцівку краще провели харків'яни. Команда результативніше зіграла в атаці, надійніше в обороні та у підсумку виграла поєдинок. Причому важливу роль відіграли точні дальні кидки Девіса в останні хвилини гри.

• «Запоріжжя» - «Одеса» 101:89 (23:16, 22:20, 21:26, 17:21, 18:6);
  • «Прометей» - «Хімік» 90:61 (21:9, 19:23, 24:12, 26:17);
  • «Дніпро» - «Миколаїв» 99:70 (21:14, 23:10, 18:26, 37:20);
  • «Харківські Соколи» - «Кривбас» 72:65 (16:15, 17:14, 16:16, 23:20).
Турнирная таблица Суперлиги
Турнірна таблиця Суперліги

Наступні матчі Суперліги відбудуться 4 грудня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід стартового матчу 17-го туру УПЛ, а також про результати поєдинків баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.