«Запоріжжя» виграло у «Черкаських Мавп», «Прометей» розгромив «Миколаїв», а в битві лідерів Суперліги переміг «Дніпро»

«Дніпро» вперше в сезоні обіграв «Київ-Баскет».

«Дніпро» на домашньому майданчику перервав переможну серію «Київ-Баскету». «Прометей» в першому матчі з новим тренером розбив «Миколаїв».

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У середу, 14 квітня, відбулися три матчі розіграшу баскетбольної Суперліги. «Запоріжжя» на своєму майданчику зустрілося з «Черкаськими Мавпами». Господарі повели в рахунку після точного триочкового кидка Кеффі. Однак потім «Черкаські Мавпи» зробили ривок 13: 0. «Запоріжжя» свої наступні після кидка Кеффі очки набрало лише на 8-й хвилині і закономірно програло першу чверть 16:24.

У другій чверті гравці «Запоріжжя» прокинулися, і стали впевнено скорочувати відставання. Господарі ненадовго вийшли вперед, а потім «Черкаські Мавпи» повернули лідерство собі. І все ж перша половина зустрічі завершилася за однакової кількості в рахунку 42:42.

Після перерви «Запоріжжя» стало поступово відриватися від суперника. Після тридцяти хвилин ігрового часу господарі вигравали 7 балів. При всьому бажанні, «Черкаським Мавпам» не вдалося нав'язати супернику свою гру і врятувати матч. «Запоріжжя» свого вже не впустило і виграло поєдинок з різницею у 9 очок.

Той,що займає третю сходинку турнірної таблиці «Прометей» приймав аутсайдера Суперліги «Миколаїв». Конате на початку матчу заробив 4 очки. Але потім «Прометей» показав, хто на майданчику господар, і виграв першу чверть 23:10. Різниця в рахунку продовжувала невблаганно зростати. У середині другої чверті Бєліков довів перевагу «Прометея» до 23-х очок. «Миколаїв» до кінця першої половини матчу зміг відіграти кілька очок. На перерву команди пішли за рахунку 52:34 на користь команди з Кам'янського.

На шостій хвилині третьої чверті Еванс зробив різницю в рахунку +30 для «Прометея». Гості змогли відіграти 12 очок і перед четвертою десятихвилинкою програвали все ті ж 18 балів, що і до перерви. Однак в заключній чверті «Прометей» не став проявляти милосердя. Гравці команди господарів подолали гросмейстерський рубіж в сто очок і завершили поєдинок великою перемогою.

Лідер Суперліги «Київ-Баскет» відправився в гості до чемпіона України «Дніпру». У перші хвилини матчу очки в складі «Дніпра» набирав тільки Кравцов. Після нічиєї 5: 5, кияни повели в рахунку, але господарі швидко наздогнали суперника. В цілому рівна перша чверть закономірно завершилася внічию 20:20.

Другу чверть «Дніпро» почав з двох точних триочкових від Шунделя, і тренеру «Київ-Баскета» довелося взяти тайм-аут. Але цей захід не допоміг, до того ж Крутоус отримав два технічних фоли і заробив дискваліфікацію. «Дніпро» зробив ривок 16: 0, а перші очки гості набрали лише на четвертій хвилині. «Київ-Баскет» відповів своїм ударним відрізком, набравши 9 очок поспіль. У підсумку перша половина матчу завершилася з рахунком 46:39 на користь господарів майданчика.

Янг скоротив різницю до трьох балів, але Тимофієнко нагадав, що є майстром триочкових, і з дальньої дистанції вразив кошик «Київ-Баскета». Незабаром Тимофієнко заробив четвертий фол. Тренер «Дніпра» Денис Журавльов вирішив поберегти одного з лідерів команди і посадив Тимофієнко на лаву запасних. «Дніпро» зберігав перевагу в рахунку, а Санон завершив чверть точним триочковим кидком. +9 для «Дніпра» перед заключною чвертю абсолютно не гарантували господарям легке життя, адже «Київ-Баскет» в поточному сезоні відігравав набагато більше.

Незважаючи на те, що «Дніпро» сильно поступався за кількістю підбирань, команді вдалося не тільки зберегти лідерство, але і після кидка Санона збільшити різницю до одинадцяти очок. Днепрянин Купер закинув, однак, отримавши пошкодження, попросив заміну. У «Київ-Баскета» Тібодо отримав п'ятий персональний фол і завершив для себе матч. Бобров закинув штрафні, зробивши різницю в рахунку +16 для «Дніпра». Тимофієнко повернувся на майданчик і своїм кидком поставив крапку в поєдинку. «Дніпро» вперше в сезоні 2020/21 обіграв «Київ-Баскет», зберігши теоретичні шанси на перемогу в регулярному чемпіонаті.

• «Запоріжжя» - «Черкаські Мавпи» 78:69 (16:24, 26:18, 22:15 14:12);
  • «Прометей» - «Миколаїв» 110: 82 (23:10, 29:24, 28:28, 30:20);
  • «Дніпро» - «Київ-Баскет» 90:79 (20:20 26:19, 19:17, 25:23).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 15 і 16 квітня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про виходи «ПСЖ» і «Челсі» до півфіналу Ліги чемпіонів, про поразку жіночої футбольної збірної України у стикових матчах відбору на Євро-2022, а також про матчі баскетбольної Суперліги і про вихід «Сокола» і «Донбасу» до фінал плей-офф Української хокейної ліги.