“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Вітчим дівчини підтримав її рішення, а от мати була проти
16-річна дівчина Станіслава Литвиненко з Києва при отриманні паспорта змінила своє ім'я по батькові на ім'я по матері. Тепер вона - Лесіївна.
Про це повідомила мама підлітка, засновниця проєкту "Всеосвіта" Леся Литвиненко у своєму Фейсбуці. Зазначається, що її донька стала першою українською жінкою, яка взяла собі по матері.
"Мабуть, в Україні це перша жінка з жіночим "по батькові". Прізвище взяла свого справжнього батька, який її виховав. Ім‘я обрала те, яким я її хотіла назвати при народжені. Тільки по батькові викликає непорозуміння — «по батькові» має бути, а не "по мамкові", - пише матір Станіслави.
"Моя Стася феміністка. Вона ще дитина, багато чого не розуміє і ми мусимо постійно пояснювати, що "права жінок", це не про "пісяти навстоячки", це право бути рівною в соціальному житті та самостійно обирати життєвий шлях і нести відповідальність за свій вибір", - ділиться подробицями життя доньки мати Станіслави.
Цікаво, що в деяких коментаторів ідеї Станіслави розділяють не тільки їхні доньки, а навіть сини.
Знайшлися, втім, і ті, хто не розуміє "нових тенденцій" у фемінізмі та вважає вчинок дівчини дурістю.
Раніше ми писали, якими з точки зору Міністерства юстиції є правила присвоювання дитині подвійних імен та прізвищ. Ми також розказували, як в Україні можна швидко змінити прізвище після розлучення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.