“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Головком ЗСУ обговорював із румунським колегою атаки росіян на цивільну інфраструктуру на Дунаї
Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний провів телефонну розмову з начальником штабу оборони збройних сил Румунії Даніелем Петреску. Вони обговорили ситуацію, яка склалася через повітряні атаки рф на цивільну і портову інфраструктуру на Дунаї.
Про це сам Залужний повідомив у своєму Telegram-каналі. Залужний зазначив, що в діалозі також торкнулися теми ризиків, пов'язаних із безпекою, а також питання взаємодії та обміну інформацією з партнерами. Головком ЗСУ також акцентував увагу на необхідності посилення української ППО.
Розмові високопоставлених військових передувала, зокрема, детонація на території Румунії російських дронів-камікадзе Shahed-136. У Держприкордонслужбі України підтвердили, що літальні апарати впали 4 вересня недалеко від Ізмаїльського порту.
Потім у Міністерстві оборони заявили, що детонація дронів не становила прямої військової загрози. Водночас у пресрелізі для румунської аудиторії було заявлено, що на їхню територію нічого не падало.
Під час нічної атаки шахедами вночі 4 вересня російський дрон вдарив по території Румунії, про що повідомило Міністерство закордонних справ України. У Румунії декілька днів заперечували цю інформацію.
Проте 6 вересня у Міноборони Румунії все ж підтвердили падіння російського дрона на території країни. Міністр оборони Анджел Тилвар заявив, що частини безпілотника все ж знайшли, а Румунія буде посилювати заходи безпеки, створювати більше спостережних пунктів та збільшить кількість патрулів. НАТО висловило "рішучу солідарність" з Румунією, заявивши, що "уважно стежить за ситуацією".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.