Залужний скаржився Остіну на втручання Офісу президента у його роботу - ЗМІ

Читать на русском

В ОП хвилюються, щоб звільнення Залужного не посприяло його кар'єрі

Читать на русском
Залужний скаржився Остіну на втручання ОП у його роботу
Залужний і Остін

В ОП хвилюються, щоб звільнення Залужного не посприяло його кар'єрі

У ході листопадового візиту глави Пентагону Ллойда Остіна до української столиці Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний озвучив йому кількість необхідних для протистояння російським військам снарядів. Головком також назвав цифри військової підтримки від США та інших партнерів, які допоможуть відвоювати втрачені території й поскаржився на те, що у його роботу втручаються представники Офісу президента.

Про подробиці перемовин Залужного з Остіном йдеться у матеріалі видання "Українська правда" під назвою "Війна проти політики. Що насправді відбувається між Зеленським і Залужним". Дані видання базуються на інформації анонімного джерела із владної команди.

Як зазначається у статті, Залужний озвучив Остіну цифру у 17 млн снарядів, які необхідні українському війську для протистояння росії. Така цифра приголомшила Остіна, адже зібрати таку кількість боєприпасів неможливо у всьому світі. Також Залужний повідомив, що для деокупації тимчасово захоплених росіянами територій необхідно військової допомоги на $350-400 млрд

"Остіну озвучили потребу в 17 мільйонів снарядів. Він, м'яко кажучи, здивувався, бо в усьому світі не зібрати стільки снарядів", - розповідає УП анонімне джерело.

Залужний скаржився Остіну на ОП

У матеріалі "Української правди" йдеться також і про те, що Валерій Злужний наскаржився главі Пентагону Остіну на Офіс президента. Мовляв, його працівники заважають працювати головкому і втручаються у його роботу. Згодом президент Володимир Зеленський дізнався про ці скарги.

 "Остін потім нам же розказував, що Залужний скаржився, як йому заважають, що Офіс не такий, той не такий, інший не такий. Ну ясно, що й президент про такі розмови дізнався. І вони не сприяють довірі", - йдеться у статті.

Звільняти Залужного бояться  

У статті видання зазначається, що в Офісі президента не готові звільняти Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного з єдиної причини: в ОП бояться, що звільнення головкома лише покращить його рейтингові позиції. Саме тому частина ЗЕ-команди проти відставки головкома. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.