Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Вони потрапили у полон разом з іншими захисниками “Азовсталі”
Україні вдалось повернути з полону підполковника Нацгвардії України, командира окремого загону спеціального призначення "Азов" Дениса Прокопенка з позивним "Редіс". Також повернули додому командира 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ЗСУ Сергія Волинського з позивним "Волина".
Про це повідомляє Інформатор.
Прокопенко захищав Україну ще за часів АТО у складі “Азову”. Він показав себе як лідера і досить швидко став командиром взводу, роти, а згодом батальйону. Восени, у 2017 році його призначили командиром Окремого загону спеціального призначення “Азов”.
З перших днів повномасштабної війни Прокопенко захищав Маріуполь від рашистів. За словами командувача ЗСУ Сергія Наєва, під час оборони Маріуполя він "відзначився ефективними діями з відбиття атак ворога". На 86-й день кругової оборони міста, коли захисники утримували "Азовсталь", Прокопенку надійшов наказ від вищого військового керівництва про збереження життя та здоров’я військовослужбовців гарнізону.
20 травня вони припинили оборону міста, а першочергові вимоги про евакуацію цивільних, поранених та загиблих було виконано.
Сергій Волинський - український військовий, майор, з 13 квітня 2022 року — в.о. командира 36-ї окремої бригади морської піхоти.
До 2014 року він служив у лавах морської піхоти в Криму. Після окупації Криму разом із побратимами, які не зрадили присягу, повернувся на материкову Україну і продовжив службу в Миколаєві, у підрозділі морської піхоти. Брав участь в антитерористичній операції на Донбасі. Після початку широкомасштабного вторгнення захищав Маріуполь. Потрапив у полони разом з іншими захисниками "Азовсталі".
Наразі в мережі поширюють фото звільнених полонених. Серед них керівник патрульної поліції Маріуполя Михайло Вершинін, парамедикиня Катерина Поліщук з позивним "Пташка" та старший сержант 36-ї бригади Михайло Діанов.
Україна та росії проводять обмін полоненими та тілами загиблих військових. Процес повернення тіл відбувається відповідно до норм Женевської конвенції. Найбільший обмін відбувся наприкінці червня, тоді повернули з полону 144 військових, з них 95 - оборонці "Азовсталі".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.