У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Російські загарбники продовжують нагнітати ситуацію довкола ЗАЕС, встановлюючи на дахах кулеметні гнізда. Цілком ймовірно, що росіяни встановили вибухівку
Росіяни продовжують нагнітати ситуацію з ймовірним підривом Запорізької АЕС, який може досягнути ефекту "десятків Чорнобилів", встановлюючи на дахах станції так звані "кулеметні гнізда". Цілком можливо, що окупанти встановили на станції й вибухові пристрої.
Про поточну ситуацію на Запорізькій АЕС розповів глава НАЕК "Енергоатом" Петро Котін, порівнюючи при цьому підрив Каховської ГЕС з ймовірною загрозою на ЗАЕС. На думку Котіна, росіяни можуть діяти за схожим сценарієм.
Глава НАЕК "Енергоатом", коментуючи супутникові фото дахів енергоблоків ЗАЕС, пояснив, що встановити достеменно, що саме розмістили окупанти складно. Але зазначив, що точно відомо про розміщення окопів для кулеметів, а також допустив, що це може бути й вибухівка.
Ми знаємо, що були розміщені кулеметні гнізда на дахах декількох енергоблоків. Ці нові знімки також можуть свідчити про те, що на дахах може бути вибухівка. Звичайно, точно сказати, зважаючи на якість фото не можна, що там саме, - пояснив Котін в ефірі телемарафону.
На фоні успішного контрнаступу ЗСУ росіяни можуть наважитись на підрив Запорізької АЕС, щоб спровокувати утворення так званої "зони відчуження" і зупинити просування українських бійців.
Про замінування ректорів ЗАЕС раніше попереджав Глава української розвідки Кирило Буданов, згодом президент Володимир Зеленський пояснив, що росіяни можуть підірвати ЗАЕС у будь-який момент.
Наслідки теракту окупантів будуть колосальними. При цьому, у залежності від напрямку вітру, аварія може стати причиною забруднення або локальної зони близько 50 км, або більш значної із поширення на сусідні країни.
На випадок підриву ЗАЕС в Україні вирішили провести тренувальні навчання із залученням великої кількості військових та відповідної техніки. При найгіршому варіанті із території радіаційного забруднення можуть евакуювати велику кількість населення.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав про покрокову інструкцію того, як слід діяти, якщо підрив ЗАЕС застав на вулиці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.